Elektrický vysokozdvižný vozík 1,5t 3,3m CDD15R-E33

Vysokozdvižný vozík typu CDDR je plně elektrifikovaný vysokozdvižný vozík vyšší třídy. Je vybaven výkonnou trakční baterií, která zajišťuje efektivní práci po celý pracovní den. Tato baterie je výkonnější o 25% než má většina vozíků konkurence. Bez problémů zvládne nakládání, vykládání a přepravu nákladu, a to bez využití fyzické síly zaměstnanců.

Vzhledem k tomu, že pojezd i zvedání je poháněno elektricky. Je vysoce účinný, šetří energii a zefektivňuje práci. Jeho velkými klady jsou bezpečnost a spolehlivost. Tento stohovač má 24V akumulátorovou baterii.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1009601
112 530 Kč vč. DPH
93 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1,5
Výška zdvihu, mm
3300
Hmotnost, kg
560
Minimální výška vidlic, mm
90
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
580
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
24/125
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
0,11
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
0,08
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h
5
Cestovní rychlost se zatížením, km/h
4,5
Motor pohonu, kW
0,65
Motor zdvihu, kW
2,2

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Tento model vysokozdvižného vozíku dokáže zrychlit a zefektivnit provoz v každém skladu. Zvládne zvednout náklad o hmotnosti 1,5 tuny až do výšky 3,3 metru. Kvalitní polyuretanová kola překonají i menší nerovnosti na ploše skladu.

Vozík zajistí až osmihodinový nepřetržitý provoz a pokryje tak celou jednu pracovní směnu. Stane se nepostradatelným pomocníkem větších i menších skladů.

Některé provozy se bez plně elektrického vysokozdvižného vozíku neobjedou. Manuální vozík totiž oproti tomuto typu vyžaduje použití fyzické síly pracovníka, který musí stroj nejen směrovat, ale také tlačit nebo táhnout.

Manuální řešení se nehodí pro frekventované sklady, kde je třeba překonávat značné vzdálenosti. Manipulace vozíkem bez elektrického pohonu může pracovníky rychle fyzicky vyčerpat. V takovém případě klesá produktivita práce, ale i pozornost zaměstnance a hrozí tak nebezpečí pracovního úrazu nebo poškození vybavení či nákladu. Pomoci může alespoň elektrický zdvih, díky němuž není třeba pumpovat ojí pro vyzvednutí nákladu.

Nejlepší variantou pro větší sklady je ale právě kompletně elektrifikovaný vozík. Od zaměstnance se nevyžaduje téměř žádná námaha a elektromotor navíc zajistí rychlejší přesun.

Tento model elektrického vozíku se vyznačuje svou bezpečností a spolehlivostí a mezi jeho výhody patří také nízká hlučnost. To je ve skladovém provozu důležité, neboť pokud by se zaměstnanci navzájem neslyšeli, opět by mohlo dojít k úrazu či poničení vybavení.

Oceníte i dlouhou výdrž baterie, energetickou úspornost a snadné ovládání. Multifunkční inteligentní rukojeť totiž umožňuje intuitivní manipulaci s vozíkem i nákladem. A co provozní teplota? Vozík zvládne fungovat v prostředí vyhřátém až na 40 °C a naopak i v mínusových teplotách: až do -25 °C. 

Ilustrační video:

- samohybný

- elektrický zdvih

- až 8 hod. provozu

- moderní, technologicky vyspělý

- snadné ovládání

- pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu

- šetří energii

- bezpečný a spolehlivý

- nízká hlučnost

- multifunkční inteligentní rukojeť

- snadné nabíjení 

- dlouhá výdrž baterie

- 100% funkčnost v teplotách -25 °C až + 40 °C

16 dalších produktů ve stejné kategorii: