• -6 171 Kč

Elektrická sloupová plošina 125kg 9m GTWY9-100 AC

Praktická mobilní plošina GTWY se sloupovým mechanismem je vhodným pomocníkem pro práci ve výškách, především v interiéru. Má snadné ovládání, kompaktní rozměry a elektrický zdvih a manuální pojezd zvyšuje efektivitu práce.

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti elektrická plošina bez problémů projde dveřmi a lze ji snadno transportovat výtahem. Teleskopická plošina GTWY lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách nebo tělocvičnách.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce z teleskopické plošiny je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění.

Pracovní plošina je vybavena zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu zvedáku a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Tento typ plošiny umožňuje zvedání břemen do 125kg až do výšky 9m. Plošinu je nutno připojit k elektrické síti.

1015945
120 879 Kč vč. DPH
99 900 Kč
127 050 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
0,125
Výška zdvihu, mm
9000
Hmotnost, kg
360
Rozměry plošiny, mm
630x640

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

15 dalších produktů ve stejné kategorii: