Elektrická sloupová plošina 200kg 10m GTWY10-200S DC s baterií

Profesionální montážní plošina je vybavena zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu vysokozdvižné plošiny a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Tento typ zdvihadla umožňuje zvedání břemen do 200kg až do výšky 10m. Plošina má manuální posun, elektrický zdvih. Akumulátorová baterie umožňuje práci i v místech, kdy není možné připojení k elektrické síti.

Sloupová plošina GTWY je vhodným pomocníkem pro práci ve výškách, především v interiéru. Má snadné ovládání, kompaktní rozměry a elektrický zdvih a manuální pojezd zvyšuje efektivitu práce. Mobilní plošiny rovněž využijete pro drobné výškové práce v exteriérech. Především se jedná o montážní a servisní činnosti, které nevyžadují příliš velký boční rozsah. Typicky se jedná o instalaci kamerového systému, revize klimatizačních jednotek a elektroinstalace.

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti plošina bez problémů projde dveřmi a lze ji snadno transportovat výtahem. Teleskopická plošina GTWY lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách nebo tělocvičnách.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce z teleskopické plošiny je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění.

1006227
181 500 Kč vč. DPH
150 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
0,2
Výška zdvihu, mm
10000
Hmotnost, kg
520
Rychlost zdvihu m/min
46
Baterie V / Ah
12/65
Rozměry plošiny, mm
1380x600
Rozměr ve složeném stavu (d / š / v) mm
1550x950x2000

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

15 dalších produktů ve stejné kategorii: