Elektrická sloupová plošina 200kg 10m GTWY10-200S DC s baterií

Profesionální montážní plošina GTWY je vybavena zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu vysokozdvižné plošiny a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Nahoru vyjede pracovní plošina pomocí výkonného elektromotoru. Tento typ zdvihadla umožňuje zvedání břemen do 200kg až do výšky 10m. Plošina má manuální posun, elektrický zdvih. Obsluha probíhá pomocí dvou ovladačů, buď na zemi, nebo v pracovním koši. Akumulátorová baterie umožňuje práci i v místech, kdy není možné připojení k elektrické síti.

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti semielektrická plošina bez problémů projde dveřmi a lze ji snadno transportovat výtahem. Pomocí bočně umístěných výklopných sloupků, neboli výložníků, a individuálně výškově nastavitelných integrovaných dílů noh nainstalujete pracovní plošinu vždy tak, aby byla vyvážená. Doporučujeme podložení sloupků vhodnými podložkami. Bezpečná a vyvážená instalace zvedací plošiny je velice důležitá, aby byly eliminovány příčiny nehod při nesprávném použití (např. převrácením).  Plošina je vybavena nouzovým klesáním pro bezpečnost obsluhy, plošinu lze spustit ručně v případě, že je vypnuté napájení.

Teleskopická plošina GTWY lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách, tělocvičnách nebo ve veletržních a jiných veřejných halách. Sloupová plošina je koncipována pro práci ve vnitřním prostředí, kde je požadována minimální průjezdná šířka a stranový dosah. Polyuretanová kola nezanechávají na podlaze žádné stopy.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce ze sloupové plošiny je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění. Výrazně zvyšuje efektivitu práce.

V nabídce jsou semi-elektrické plošiny různých nosností i zdvihů. Více zde: https://tor-industries.cz/cs/vyhledavani?controller=search&s=gtwy.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1006227
163 350 Kč vč. DPH
135 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
0,2
Výška zdvihu, mm
10000
Hmotnost, kg
520
Rychlost zdvihu m/min
46
Baterie V / Ah
12/65
Rozměry plošiny, mm
1380x600
Rozměr ve složeném stavu (d / š / v) mm
1550x950x2000

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

16 dalších produktů ve stejné kategorii: