• -12 100 Kč

Elektrická teleskopická plošina 200kg 6m GTWY6-200 DC s baterií

Elektrickou mobilní plošinu GTWY lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách nebo tělocvičnách.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce ze sloupové plošiny je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění.

Praktická mobilní plošina GTWY je vhodným pomocníkem pro práci ve výškách, především v interiéru. Má snadné ovládání, kompaktní rozměry a elektrický zdvih a manuální pojezd zvyšuje efektivitu práce.

Profesionální osobní výtah je vybaven zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu výtahu a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Tento typ osobního výtahu umožňuje zvedání břemen do 200kg až do výšky 6m. Plošina má manuální posun, elektrický zdvih. Akumulátorová baterie umožňuje práci i v místech, kdy není možné připojení k elektrické síti.

62001
133 100 Kč vč. DPH
110 000 Kč
145 200 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
0,2
Výška zdvihu, mm
6000
Hmotnost, kg
445
Rychlost zdvihu, mm/s
38
Rozměry plošiny, mm
630x640

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

Video:

15 dalších produktů ve stejné kategorii: