Elektrická teleskopická plošina 200kg 8m GTWY8-200S DC s baterií

Elektrická sloupová plošina typu GTWY je vhodným pomocníkem pro práci ve výškách, především v interiéru. Má snadné ovládání, kompaktní rozměry a elektrický zdvih a manuální pojezd zvyšuje efektivitu práce. Teleskopické plošiny rovněž využijete pro drobné výškové práce v exteriérech. Především se jedná o montážní a servisní činnosti, které nevyžadují příliš velký boční rozsah. Typicky se jedná o instalaci kamerového systému, revize klimatizačních jednotek a elektroinstalace.

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti plošina bez problémů projde dveřmi a lze ji snadno transportovat výtahem. Mobilní plošiny GTWY se sloupovým mechanismem lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách nebo tělocvičnách.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce z osobního teleskopického výtahu je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění.

Teleskopická plošina je vybavena zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu vysokozdvižné plošiny a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Tento typ zdvihadla umožňuje zvedání břemen do 200kg až do výšky 8m. Plošina má manuální posun, elektrický zdvih. Akumulátorová baterie umožňuje práci i v místech, kdy není možné připojení k elektrické síti.

1015939
160 000 Kč vč. DPH
132 231 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
0,2
Výška zdvihu, mm
8000
Hmotnost, kg
600
Rychlost zdvihu m/min
46
Baterie V / Ah
12/65
Rozměry plošiny, mm
1380x600
Rozměr ve složeném stavu (d / š / v) mm
1360x870x1980

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

- výborný poměr cena/výkon

- kvalitní stabilní konstrukce

- široký rozsah použití (urbanistické plánování, doprava, instalace elektřiny, sektor komunikačních zařízení, továrny; školy, hotely, restaurace, mrakodrapy, náměstí, parky atd.; reklamní a projekční práce; filmové a televizní natáčení)

- učená na rovný, pevný povrch

15 dalších produktů ve stejné kategorii: