O firmě

TOR INDUSTRIES je mezinárodní skupina společností, která zahrnuje podniky – výrobce zdvihací a stavební techniky, vybavení skladu, nářadí a takeláže.
Od roku 2013 všechny výrobky jsou vyráběny pod jednotnou značkou TOR.
Карта TOR industries2.pngVýrobky skupiny společností jsou dodávány do desítek zemí v Evropě, střední a jihovýchodní Asii.Tisíce podniků používají produkty TOR INDUSTRIES ve své práci.

mapa.png


VÝROBKY SPOLEČNOSTI

certifikat.jpg

Hlavní část produkce holdingu se skládá z různých zdvihacích zařízení, vybavení skladu a takeláže.

Výrobky dodávané na trh zemí Evropské Unie splňují požadavky na jakost Směrnice Evropského Parlamentu A Rady 2006/42/ES o strojních zařízeních a jsou certifikovány CE.

ŘÍZENÍ KVALITY

Systém řízení kvality TOR INDUSTRIES řídí každou fázi výroby bez ohledu na geografické umístění výrobní plošiny. Většina našich výrobních závodů je certifikována podle normy ISO 9001: 2008.

ZÁRUKA 2 ROKY

Řízení kvality výroby umožňuje společnosti TOR INDUSTRIES poskytovat uživatelům prodlouženou záruční dobu 2 roky pro své vlastní výrobky.

SLUŽBY

Síť autorizovaných servisních středisek na území Ruské Federace poskytuje záruční i pozáruční servis technicky složitých výrobků TOR INDUSTRIES.

EKOLOGIE

Skupina společností TOR INDUSTRIES považuje ochranu životního prostředí za důležitou prioritu ve své činnosti. V podnicích skupiny společností se nepřetržitě provádí práce na zlepšení úrovně ekologické šetrnosti výroby.

ZPĚTNÁ VAZBA

My v TOR INDUSTRIES oceňujeme názor každého uživatele o kvalitě našich výrobků. Budeme Vám velmi vděčný za zpětnou vazbu. Vaše poznámky, přání a nejdůležitější připomínky k provozu zařízení TOR INDUSTRIES, prosíme, pošlete na adresu info@tor-industries.cz (objednávky na této adrese nepřijímáme).

Naše společnost se zabývá velkoobchodní a maloobchodní dodávkou vybavení a nářadí od roku 2000. Prioritou práce podniku je nalezení nejvhodnějšího a nejjednoduššího způsobu uspokojení potřeb klienta v našem sortimentu, což mu umožní ušetřit značné množství času a finančních prostředků. Na cestě k dosažení tohoto cíle se věnujeme zvláštní pozornost zvyšování produktivity práce, zlepšení logistických a informačních zdrojů.V naši práci se řídíme jednoduchými pravidly, která jsou spotřebiteli jasná:

  1. Poskytujeme nízkou cenu, nepřenášime své náhodné náklady na zákazníky a používame velmi flexibilní cenovou politiku.
  2. Poskytujeme záruku na veškeré dodané zařízení.
  3. Snažíme se udržet zboží na skladě s nejlepším poměrem cena / kvalita.
  4. V případě, že zákazník potřebuje výrobky, které nejsou v našem sortimentu, jsme vždy připraveni jejich dodat na vyžádání v nejkratší době a za co nejnižší ceny.
  5. Snažíme se pracovat co nejrychleji. Při expedici do jiných regionů je zboží doručeno dopravnímu podniku zdarma a v den přijetí objednávky.
  6. Pracujeme s téměř jakoukoliv přepravní společností.
  7. Někdy lépe rozumíme potřebám klienta. V tomto případě dáváme zákazníkům doporučení, abychom snížili jejich náklady.

Doufáme, že s námi budete spokojeni.
S nejlepším přáním,
kolektiv společnosti TOR INDUSTRIES s.r.o.