Pracovná plošina – spoľahlivý pomocník vo výškach

Takmer každý, kto zažil výhody pracovnej plošiny, by sa bez nej už nechcel zaobísť. Pracovné plošiny nám uľahčujú prácu a šetria veľa času. Pokiaľ sa pri údržbe, servise a opravách potrebujete dostať do výšky, je pracovná plošina tým pravým základom pre bezpečnú prácu.

remove_red_eye 252 views

Revoluční skladování: Hybridní paletové vozíky mění pravidla hry

V oblasti intralogistiky se stále více soustřeďujeme na efektivitu, ekologii a inovace. Jednou z nejnovějších a nejzajímavějších technologických inovací jsou hybridní paletové vozíky. Tato vozidla nabízejí nejlepší z obou světů - elektrický pohon pro snadný a ekologický provoz a ruční režim pro případy, kdy je vozík vybitý nebo jen chcete pracovat mechanicky. Dnes si přiblížíme dva zástupce této nové generace vozíků - modely T20 a T20i.

remove_red_eye 666 views

Nákup z Polských e-shopů: Časté Nevýhody a Problémy

remove_red_eye 973 views

Přinášíme revoluci v manipulaci s materiály – Smart rukojeť změní vaše skladování

V oblasti manipulace s materiály dochází v poslední době k významným pokrokům a jednu z významných inovací naleznete i v nabídce našeho e-shopu. Jedná se o chytrou rukojeť pro paletové nízkozdvižné (T20i) a vysokozdvižné (TS) vozíky. Tato rukojeť přináší řadu inteligentních funkcí, které mají za cíl zlepšit efektivitu, bezpečnost a jednoduchost manipulace s materiály. V tomto článku se podrobněji seznámíme s funkcemi tohoto inovativního produktu.

remove_red_eye 648 views

Není vzv jako vzv | TOR INDUSTRIES

remove_red_eye 848 views

Náš německý e-shop byl certifikován!

remove_red_eye 1565 views

Elektrický nebo polo-elektrický? Jak vybrat vysokozdvižný paletový vozík | Tor Industries

remove_red_eye 1493 views

Jak provádět servis elektrických vozíků v teplých letních měsících?

remove_red_eye 1205 views

Porovnání elektrických kladkostrojů. Který si vyberete vy? | Tor Industries

Prvním krokem pří výběru zvedacího zařízení je učinit výběr mezi ručním kladkostrojem a elektrickým kladkostrojem. Pokud nechcete investovat do větších elektrických kladkostrojů, nevadí Vám fyzická námaha, nezvedáte často a potřebujete lehčí zařízení, nejspíše Vám postačí ruční zvedák. V tomto článku se ale budeme zbývat především elektrickými kladkostroji a rozdíly mezi nimi.

remove_red_eye 1550 views

Proč dochází ke zdražování skladové i zvedací techniky? | Tor Industries

remove_red_eye 1194 views