Kladka montážní

Grid
List

Počet produktů: 3

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Aktivní filtry

Montážní kladka se třmenem H419 2T

Tento montážní blok H419 je vhodný pro velká zatížení. Má otočný závěs v podobě třmenu. Využití najde v dílnách, skladech, garážích, výrobních halách, obchodech atd. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.
Kód zboží: 100357
Vyprodáno
Cena 850 Kč s DPH Cena bez DPH 702 Kč

Montážní kladka se třmenem H419 4T

Tento montážní blok je vhodný pro velká zatížení. Kladka má otočný závěs v podobě třmenu. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě atd. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 
Kód zboží: 1003571
Vyprodáno
Cena 1 100 Kč s DPH Cena bez DPH 909 Kč

Montážní kladka s hákem H418-1-2, 1 válec 2T

Tyto kladky jsou nejoblíbenějšími, protože jejich sklopný držák umožňuje rychle uložit lano do bloku. Řemenice bloku jsou vybaveny ložisky. Kladky výrobce Tor jsou vhodné pro velká zatížení. Použít je lze v dílně, ve skladu, garáži, výrobní hale, obchodě apod. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 
Kód zboží: 1003567
Vyprodáno
Cena 617 Kč s DPH Cena bez DPH 510 Kč

Zatížení těmi nejtěžšími břemeny vyžaduje speciální nástroje, které si poradí s nákladem vážícím až několik tun. Toto kritérium výborně splňuje montážní kladka. Pomůže kdekoliv, kde lidská síla nestačí. Těžko si lze bez montážní kladky představit některé práce v dílnách, ve skladu, garáži nebo ve velkých výrobních halách a obchodech. Často se na ni spoléhají také pracovníci na stavbách, ale i nadšenci pracující na větších projektech kolem svého obydlí. Kromě velké nosnosti se montážní kladky vyznačují dlouhou životností, odolným materiálem a pohodlným zacházením, například při upevňování lana.