Každy výrobní závod vyžaduje použití speciálních zařízení. Použitím potřebného vybavení lze zachovat vysoký výkon.

Přítomnost specializovaných zařízení ve výrobním nebo průmyslovém zařízení je klíčem k vysoké produktivitě a úspěšnému provozu. Je však důležité mít nejen stroje, dopravníky a další zařízení určená výhradně pro výrobu.

Pomocné zařízení a jeho stav hraje také velkou roli a v zařízení, jako je sklad, se stává hlavním, protože většina práce se provádí s jeho přímou účastí. Takže jaké je takové zařízení, co je nezbytné a jaké vzorky jsou nejúčinnější?

Nenahraditelný elektrický kladkostroj

Jak je známo, elektrický kladkostroj je zařízení určené k zvedání a pohybu různých předmětů. Prostřednictvím tohoto pohybu dochází kladkostroje různé předměty s hmotností, od několik set kilogramů do několika tun.

V současné době je v prodeji a provozu, můžete vidět kladkostroje různých kapacit. Při výběru takového zařízení byste měli vzít v úvahu specifiku skladu, pro který je kladkostroj určen, jako je hmotnost a velikost výrobků, které je třeba přesouvat.

Pro provoz na místech, kde je nutné přesunout zatížení průměrné hmotnosti v určité místnosti, se obvykle doporučuje elektrický kladkostroj. Je umístěn na stropě hangáru nebo skladu určitým způsobem a pohybuje se po předem určené cestě ovládané operátorem, což umožňuje jak pohybovat náklad, tak jen jej zvedat, což je někdy nutné v obchodech některých továren.

Přítomnost takového zařízení umožňuje zvýšit produktivitu práce kvůli rychlosti pohybu surovin i hotových výrobků na výstupu. Pokud mluvíme o skladu, pak kvůli rychlému nakládání a vykládání uložených objektů. Vyráběné kladkostroje umožňují přesunout předměty o hmotnosti až 4 až 5 tun a současně zabírají minimální prostor v zařízení a pracují velmi spolehlivě.

Elektrický jeřábový nosník - pro práci s těžkými předměty

Zvedáky se však nemohou vždy vyrovnat s úkoly, které je třeba řešit. Ve skutečnosti je v některých případech v areálu nutné přepravovat náklad s hmotností dosahující deseti tun nebo dokonce překračující tento limit. V takovém případě byste měli používat jiné zařízení, které se nazývá elektrický jeřábový nosník.

Takový zavěšený jeřáb může mít také různé úpravy - pro optimalizaci jeho práci v různých prostorách a také pro práci s různou hmotností. Řada takovýchto nosníků nepřekračuje nejnáročnější kladkostroje z hlediska nosnosti, ale jiné vzorky jsou schopny posunout váhu několika desítek tun.
Elektrické nosníky je zpravidla používány ve velkých velkoobchodech, kde se vyrábí velké množství zboží a méně často v továrnách, kde se vyrábějí velké, převážně kovové výrobky. Koneckonců je na takových místech, že používání takového zařízení je nejvhodnější a pomáhá udržovat vysoký výkon.

Related products

Elektrický naviják s pojezdem 250/500kg 12/6m HGS5

Tento profesionální lanový naviják HGS je skvělým pomocníkem na stavby, do garáží, do dílen a všude tam, kde je potřeba přepravovat náklad. Zvedací mechanismus je ovládán dálkovým ovládáním a pohání ho elektrický pohon. Tento výkonný motor umožňuje rychle přenášet předměty bez nadměrného úsilí obsluhy. Je levný a kvalitní. Tento naviják je pohyblivý jak...
Kód zboží: 110502
Vyprodáno
Cena 7 411 Kč s DPH Cena bez DPH 6 125 Kč

Elektrický řetězový kladkostroj s pojezdem 1t 12m 380V HHBD01-01

HHBD je moderní profesionální elektrický kladkostroj, který je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými břemeny. Ke zvedání nákladu slouží ocelový řetěz. Díky pojezdu se může naviják pohybovat po traverze, a tak umožňuje posuv nákladu jak horizontálně, tak vertikálně. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.
Kód zboží: 128112
Na objednávku
Cena 39 003 Kč s DPH Cena bez DPH 32 234 Kč
View Detail

Elektrický řetězový kladkostroj s pojezdem 1t 6m 380V HHBD01-01

HHBD je moderní profesionální elektrický kladkostroj, který je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými břemeny. Ke zvedání nákladu slouží ocelový řetěz. Díky pojezdu se může naviják pohybovat po traverze, a tak umožňuje posuv nákladu jak horizontálně, tak vertikálně. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.
Kód zboží: 12816
Na objednávku
Cena 36 336 Kč s DPH Cena bez DPH 30 030 Kč
View Detail