Elektrická teleskopická plošina 200kg 12m GTWY12-200 DC s baterií

Teleskopická plošina GTWY je vhodným pomocníkem pro práci ve výškách, především v interiéru. Má snadné ovládání, kompaktní rozměry a elektrický zdvih a manuální pojezd zvyšuje efektivitu práce. Mobilní plošiny rovněž využijete pro drobné výškové práce v exteriérech. Především se jedná o montážní a servisní činnosti, které nevyžadují příliš velký boční rozsah. Typicky se jedná o instalaci kamerového systému, revize klimatizačních jednotek a elektroinstalace.

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti plošina bez problémů projde dveřmi a lze ji snadno transportovat výtahem. Profesionální plošina GTWY se sloupovým mechanismem lze využít pro transport zboží ve skladech či pro údržbové práce. Dále nachází užití především ve výrobních nebo průmyslových halách, v hotelech, divadelních sálech, muzeích, školách nebo tělocvičnách.

Již nemusíte riskovat práci na potenciálně nestabilních žebřících. Práce z mobilní plošiny je bezpečná a velmi pohodlná, navíc nemusíte neustále slézat dolů a přenášet žebřík. Má nouzový vypínač a funkci nouzového spouštění.

Elektrická plošina je vybavena zdvihacími sloupy ze slitiny hliníku. Použití silných, ale lehkých slitin snižuje hmotnost konstrukce, což pozitivně ovlivňuje mobilitu vysokozdvižné plošiny a umožňuje použití elektrického motoru s nižší spotřebou energie. Tento typ zdvihadla umožňuje zvedání břemen do 200kg až do výšky 12m. Plošina má manuální posun, elektrický zdvih. Akumulátorová baterie umožňuje práci i v místech, kdy není možné připojení k elektrické síti.

1006231
175 450 Kč vč. DPH
145 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
0,2
Výška zdvihu, mm
12000
Hmotnost, kg
680
Rozměry plošiny, mm
1420x600
Maximální pracovní výška, mm
1370

Související kategorie: Stavební technika

Ilustrační video:

- výborný poměr cena/výkon

- kvalitní stabilní konstrukce

- široký rozsah použití (urbanistické plánování, doprava, instalace elektřiny, sektor komunikačních zařízení, továrny; školy, hotely, restaurace, mrakodrapy, náměstí, parky atd.; reklamní a projekční práce; filmové a televizní natáčení)

- učená na rovný, pevný povrch

Mohlo by vás také zajímat

15 dalších produktů ve stejné kategorii: