Transportní plošina CRA-4 6T

Přepravní plošiny CRA jsou určeny k přesunu těžkých nákladů. Hodí se v případech, kdy zdvihací zařízení nemůže zajistit potřebný přesun nákladu. Určeny jsou k přemisťování břemen uvnitř dílny, skladu nebo na místě se silným a tvrdým povrchem.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

11962
2 541 Kč vč. DPH
2 100 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
6
Hmotnost, kg
14,5
Počet kol
4

Související kategorie: Vybavení skladu

Pracovní plošina platformy je namontována na valivé ložisko a dá se otočit o 360 stupňů, což zajišťuje pohodlnou manipulaci se zbožím, dobré vyhýbání se překážkám atd. Válečky platformy jsou vybavené kolečky vyrobenými z odolného syntetického materiálu (polyuretanu), což přispívá k odpružení při jízdě a snižuje mechanický účinek na podlahu. Pro zajištění bezpečnosti práce a aby nedošlo k sesuvu nákladu, se doporučuje při přemisťování nákladu používat alespoň tři platformy najednou.

Nabízíme transportní plošiny s nosností 6, 8 a 12 tun. Po dohodě jsme schopni sehnat i s nosností 18 tun. Momentální nabídku naleznete zde: CRA.

Stěhovací plošiny typu CRA jsou určeny pro přemisťování všech druhů těžkých zařízení nebo strojů. Jejich výhodami jsou: malá výška, zajišťující bezpečný transport, jednoduché přemisťování a snadnou manipulaci, vysoká nosnost a snadné skladování.

- robustní kolečka odolná proti mechanickému poškození

- protiskluzová kontaktní plocha

- cenově dostupná

-  zajišťuje snadné a bezpečné přemisťování nákladu

- kvalitní robustní konstrukce

3 dalších produktů ve stejné kategorii: