Pružinový vyvažovač (balancér) 5kg - 7kg 1900mm KWG-7

Balancéry neboli pružinové vyvažovače KWG slouží k vyrovnání hmotnosti zavěšeného břemene (především nářadí) a výrazně snižují fyzickou zátěž pracovníků. Balancery využívají energii uloženou ve vinutých pružinách, takže zavěšené pracovní zařízení zůstává ve stavu beztíže, což usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu výroby. Díky tomu jsou vyvažovače pružin nepostradatelným výrobním nástrojem.

Výrobek splňuje kvalitativní požadavky směrnice EU a je certifikován CE a TÜV.

446227
4 961 Kč vč. DPH
4 100 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
0,05 - 0,07
Hmotnost, kg
1,7
Výška zdvihu, m
1,9

Související kategorie: Zvedací zařízení

Balancéry neboli pružinové vyvažovače KWG slouží k vyrovnání hmotnosti zavěšeného břemene (především nářadí) a výrazně snižují fyzickou zátěž pracovníků. Balancery využívají energii uloženou ve vinutých pružinách, takže zavěšené pracovní zařízení zůstává ve stavu beztíže, což usnadňuje práci a zvyšuje efektivitu výroby. Díky tomu jsou vyvažovače pružin nepostradatelným výrobním nástrojem.

Pružinové závěsy jsou vhodné pro výrobní linky a všechny typy pevných pracovišť, kde je soustředěná pracovní zátěž, pracovní nástroje jsou těžké a/nebo je dlouhá doba seřizování. Jednotlivé modely fungují v daném rozmezí hmotností tak, aby obsluha pociťovala co možná nejnižší zátěž na ruce.

Mají široké uplatnění v automobilovém průmyslu, při výrobě domácích spotřebičů a strojů i v dalších odvětvích. Tento výrobek lze použít jak v pracovních situacích na montážních linkách, tak na pracovištích, kde se používá ruční nářadí. Pružinový zvedák lze použít také jako pomocný nástroj pro zvedání obrobků. Pokud je pracovní zátěž příliš velká a je nutná častá práce nahoře a dole, může pružinový zvedák využít svou pomocnou zvedací sílu ke snížení intenzity práce.

 

Exkluzivní vlastnosti balancéru KWG:

Vnější průměr je velký a páková síla je větší, což usnadňuje práci pracovníkům. Síla horního a dolního tahu je přibližně 2-3 kg, což šetří fyzickou sílu

Síla je až 1,5 ~ 2,8 m, což zvyšuje pracovní rozsah.

Zvyšuje se únavová odolnost pružiny, což prodlužuje životnost o více než 50 %.

Má funkci dálkového blokování, která může zabránit pádu a zvýšit bezpečnost provozu.

Nastavení šroubu směrem dolů. Při nastavování závaží mohou pracovníci použít pneumatický klíč prodlužovací tyče k nastavení závaží tak, aby stálo na zemi.

 

Nabízíme balancery KWG s různými nosnostmi a výškami zdvihu. Naši kompletní nabídku naleznete ZDE.

 

Výrobek splňuje kvalitativní požadavky směrnice EU a je certifikován CE a TÜV.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: