Elektrický řetězový kladkostroj s pojezdem 1t 6m 380V - dvourychlostní zdvih - HHBDII01-01

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostrojeDíky pojezdu se může pohybovat po traverze a tak umožňuje posuv nákladu jak horizontálně, tak vertikálně. Zdvih kladkostroje je dvourychlostní, a tak můžete břemena zdvihat a spouštět pomaleji či rychleji.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1003111
58 080 Kč vč. DPH
48 000 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
1,0
Výška zdvihu, mm
6000
Konstrukční výška, mm
650
Hmotnost, kg
88
Šířka nosníku, mm
58-153
Rychlost pojezdu m/min
15
Rychlost zdvihu m/min
6,8
Rozměry, mm
520x810x410
Motor pohonu, kW
0,4
Motor zdvihu, kW
1,5

Související kategorie: Zvedací zařízení Elektrické a ruční kladkostroje Kladkostroje s pojezdem Standardní el. kladkostroje

Elektrická řetězová kočka 1t 6m HHBD 380V HHBDII01-01 s dvourychlostním zdvihem

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostrojeDíky pojezdu se může pohybovat po traverze a tak umožňuje posuv nákladu jak horizontálně, tak vertikálně. Zdvih kladkostroje je dvourychlostní, a tak můžete břemena zdvihat a spouštět pomaleji či rychleji.

Dvojí rychlost zdvihání umožňuje operátorovi volit mezi vysokou a nízkou rychlostí zdvihu. Vysoká rychlost je vhodná pro rychlé přemístění břemen na dlouhé vzdálenosti, zatímco nízká rychlost poskytuje větší kontrolu a přesnost při umisťování břemen na přesné místo.

Typy kladkostroje HHBDII

Kladkostroje typu HHBDII s dvourychlostním zdvihem nabízíme v různých výškách (6m, 12m, 18m) a nosnostech (0,5t, 1t, 2t, 3t, 5t). V nabídce máme také kladkostroje se závěsným hákem, které jsou stacionární a umožňují pouze pohyb nahoru a dolů, ty nabízíme pouze v jednorychlostní variantě. Celou nabídku řetězových kladkostrojů naleznete ZDE.

Tento elektrický zdvihák má perfektní tvar, rozumný design i efektivní funkce, nosnost 1t, zdvih 6m, má dvourychlostní zdvih.

Obrazek elektricke kocky s pojezdem

Kladkostroj HHBDII má mnoho výhod ve srovnání s lanovými navijáky/kladkostroji: je kompaktní, nemá buben, je snadno instalovatelný, nemá odchylky zatížení, má dlouhou životnost řetězu a jeho jednoduchou výměnu. Navíc předčí i klasický typ kladkostroje HHBD. Kladkostroj HHBDII má kompaktní plášť s integrovaným designem a nízkou hmotností. 

Snadna udrzba Elektricka retezova kocka

Tento kladkostroj dokáže fungovat v teplotách od -20° až do + 40°C, a ve vlhkosti až 85.

VÝHODY ELEKTRICKÉHO ZDVIHÁKU

M5 Pracovní třída: Přizpůsobení se drsnému prostředí a pracovním podmínkám.

Obal: Lehký, ale pevný plášť s dobrou mírou rozptylu tepla, plně utěsněná konstrukce je vhodná pro použití v náročných podmínkách.

Zařízení na ochranu proti obrácené fázi: Speciální elektrické zařízení pro ochranu řídicího obvodu při chybném připojení napájení.

Koncový spínač: Při zvedání těžkého předmětu nahoru a dolů je instalováno koncové spínací zařízení, které automaticky zastaví motor, aby se zabránilo překročení navržené polohy řetězu a zajistila se tak bezpečnost.

Zařízení 24V/36V: Aby se zabránilo nehodám v případě zasažení elektrickým proudem. Brzdové zařízení: Spuštění okamžitého brzdění v případě výpadku proudu.

Řetězová taška: Lehká, estetická a odolná.

Řetěz: Řetěz ze supertepelně zpracované legované oceli FEC80

Ventilace el.kladkostroje

Jeho efektivní ventilátor rychle odvádí teplo, což prodlužuje životnost motoru. Je vybaven ochranou třídy IP55 a má standardně zabudovanou ochranu proti přetížení spojky, což zajišťuje stabilitu a bezpečnost.

Modely HHBDII jsou využívány ve většině sfér průmyslu a obchodu. Zákazníci je často využívají ve skladech, garážích, výrobních halách, na stavbách apod.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostroje.

Kladkostroj s pojezdem

Je vybaven kvalitním pojezdem a umožňuje elektrické kočce jak vertikální, tak horizontální pohyb nákladu. Lze zakoupit také kladkostroj bez pojezdu, se závěsným hákem, který umožňuje pouze svislý pohyb.

Rady, které Vám mohou pomoci při výběru vhodného kladkostroje, naleznete na našem blogu: Jaké jsou druhy kladkostrojů?Porovnání elektrických kladkostrojů.

Elektrická řetězová kočka 1t 6m HHBD 380V HHBDII01-01 s dvourychlostním zdvihem

OBSAH BALENÍ:

-        Kladkostroj (včetně řetězu a háku)

-        Pojezd (na traverzu typu I)

-        Dálkové ovládání na kabelu

-        Taška na řetěz

ELEKTRICKÝ POJEZD KLADKOSTROJE

Elektricky pojezd

Tento nový spolehlivý kladkostroj ke zvedání zboží nepoužívá lano, ale ocelový zdvihací řetěz. Usnadňuje, urychluje a zefektivňuje práci. Dominuje nízkými náklady na údržbu a dlouhou životností.

 

Stavba moderniho kladkostroje 01

Stavba moderniho kladkostroje 02

TŘÍDA M5

Elektrický kladkostroj třídy M5 byl koncipován s ohledem na snadnou adaptaci v náročných podmínkách a prostředí, ve kterých operuje.

Fl Časové hodnocení na vysoké úrovni 60% ED

Elektrická kočka HHBDII je optimální volbou pro manipulaci s těžkými břemeny i v náročných podmínkách. S vysokou úrovní spolehlivosti, dosahující až 60% provozní doby (ED), je ideálním partnerem pro náročné úkoly. Je vybaven vzduchem chlazeným motorem, který zajišťuje optimální provozní teploty díky chladiči a krytu ventilátoru. Převodovka využívá olejovou drážku pro účinné mazání a je navržena s ohledem na vysokofrekvenční použití.

HLINÍKOVÉ TĚLO

Elektrická řetězová kočka disponuje vysokým výkonem a funkčností, které zajišťuje jeho hliníkové tělo. To nejen poskytuje odolnost, ale také umožňuje přizpůsobení se náročným provozním podmínkám a požadavkům. Jeho pevná konstrukce a jednoduchý primární plášť s minimálním počtem dílů přispívají k efektivitě a spolehlivosti. Navíc je vybaven prachotěsným krytem typu jettino s stupněm krytí IP55, což zaručuje ochranu před prachem a vlhkostí.

BEZPEČNOST PRÁCE

Práce s elektrickým kladkostrojem HHBDII je mimořádně bezpečná díky jeho pokročilým bezpečnostním funkcím. Kladkostroj je schopen preventivně předcházet nehodám v případě abnormálního zatížení, jako je přetížení, díky integrovaným třecím spojkám, které zajišťují bezpečnostní opatření.

Treci spojka

Tento text můžeme přepsat takto: K dispozici jsou standardní horní a dolní koncové spínače pro nouzové odpojení obvodu motoru v případě potřeby. Dále je k dispozici tlačítko nouzového zastavení s funkcí ochrany proti ztrátě napětí, které ihned přeruší obvod motoru při stisknutí. Ergonomický design tlačítkového ovladače zajišťuje pohodlné a bezpečné ovládání. Pro zvýšení bezpečnosti je provozní napětí omezeno na 36 V.

SNADNĚJŠÍ ÚDRŽBA

Pevná hřídel horního háku je pro snadnější nakládání a vykládání přemístěna na vnější stranu trupu.

Horni hak kladkostroje

Elektrické komponenty jsou umístěny centrálně na ovládacím panelu, což usnadňuje jejich kontrolu a údržbu. Koncový kryt ovládacího panelu je spojen s tělem pomocí spojovacího pásu, který je pohodlný při používání.

MODERNÍ KONSTRUKCE

Elektrický kladkostroj disponuje optimalizovanou konstrukcí chladiče krytu ventilátoru, která přináší několik výhod. Tato optimalizace nejen zaručuje tichý chod ventilátoru, ale zároveň zvyšuje jeho chladicí výkon, což přispívá k efektivnímu chlazení motoru a celkové spolehlivosti zařízení.

Ventilace motoru

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

Ve zdvihacích zařízeních je bezpečnost a spolehlivost nejvyšším měřítkem. Elektrický řetězový kladkostroj HHBD-II je vybaven třemi bezpečnostními funkcemi pro zajištění bezpečnosti: elektronickou ochranou proti přetížení, třecí spojkou a horním a dolním koncovým spínačem. Elektronická ochrana proti přetížení okamžitě přeruší dodávku energie do motoru při detekci přetížení měničem a zastaví provoz zvedání nákladu.

Pokud hmotnost nákladu překročí jmenovité zatížení, motor běží naprázdno, aby nedošlo k přetížení a poškození těla kladkostroje a nosného řetězu. Tento výkon není ovlivněn vlhkostí prostředí.

Při nadměrném zvedání nebo spouštění koncový spínač motor zastaví. Koncový spínač může zabránit poškození těla kladkostroje a nosného řetězu.

Komponenty kladkostroje

Brzda, která přitahuje rotorový motor, je bubnová brzda odolná vůči vysokým teplotám. Po odpojení napájení začne brzda okamžitě působit, a to s vynikající bezpečností.

Telo retezoveho kladkostroje

Ochrana proti přehřátí motoru pracuje tak, že v případě zjištění přehřátí měnič automaticky přeruší dodávku proudu.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: