Stacionární elektrický řetězový kladkostroj 1t 12m 380V HHBDII01-01

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostroje. Je vybaven kvalitním hákem na zavěšení a umožňuje vertikální pohyb nákladu. Lze jej napevno zavěsit např. na lešení nebo k elektrickému či manuálnímu pojezdu a zajistit tak také horizontální pohyb.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1021983
38 930 Kč vč. DPH
32 174 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
1
Výška zdvihu, mm
12000
Hmotnost, kg
58
Rychlost zdvihu m/min
7,2
Motor zdvihu, kW
1,5
Délka ovládání, m
10,5

Související kategorie: Zvedací zařízení Elektrické a ruční kladkostroje Stacionární kladkostroje

Elektrická řetězová kočka 1t 12m HHBD 380V HHBDII01-01 s hákem na zavěšení

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostroje. Je vybaven kvalitním hákem na zavěšení a umožňuje vertikální pohyb nákladu. Lze jej napevno zavěsit např. na lešení nebo k elektrickému či manuálnímu pojezdu a zajistit tak také horizontální pohyb.

Kladkostroje typu HHBDII s hákem nabízíme v různých výškách zdvihu (6m, 12m, 18m) a nosnostech (0,5t, 1t, 2t, 3t, 5t). V nabídce máme také kladkostroje s pojezdem po nosníku. Celou nabídku řetězových kladkostrojů naleznete ZDE.

Typy kladkostroje HHBDII

Kladkostroj HHBDII má značné výhody oproti lanovým navijákům: kompaktnost, žádný buben, jednoduchá instalace, žádná odchylka zatížení, dlouhá životnost řetězu a jeho jednoduchá výměna. Má ovšem výhody i oproti klasickému typu kladkostroje HHBD. Kladkostroj HHBDII má plášť malých rozměrů s integrovaným designem a nízkou čistou hmotností.  Má efektivní ventilátor, který zajišťuje rychlý odvod tepla a zvyšuje životnost motoru. Disponuje ochranou třídy IP55. Má standardně zabudovanou ochranu proti přetížení spojky, což je stabilnější a bezpečnější.

Snadna udrzba Elektricka retezova kocka

Tento kladkostroj dokáže fungovat v teplotách od -20° až do + 40°C, a ve vlhkosti až 85.

VÝHODY ELEKTRICKÉHO ZDVIHÁKU

M5 Pracovní třída: Přizpůsobení se drsnému prostředí a pracovním podmínkám.

Obal: Lehký, ale pevný plášť s dobrou mírou rozptylu tepla, plně utěsněná konstrukce je vhodná pro použití v náročných podmínkách.

Zařízení na ochranu proti obrácené fázi: Speciální elektrické zařízení pro ochranu řídicího obvodu při chybném připojení napájení.

Koncový spínač: Při zvedání těžkého předmětu nahoru a dolů je instalováno koncové spínací zařízení, které automaticky zastaví motor, aby se zabránilo překročení navržené polohy řetězu a zajistila se tak bezpečnost.

Zařízení 24V/36V: Aby se zabránilo nehodám v případě zasažení elektrickým proudem. Brzdové zařízení: Spuštění okamžitého brzdění v případě výpadku proudu.

Řetězová taška: Lehká, estetická a odolná.

Řetěz: Řetěz ze supertepelně zpracované legované oceli FEC80

Ventilace el.kladkostroje

Modely HHBDII jsou využívány ve většině sfér průmyslu a obchodu. Zákazníci je často využívají ve skladech, garážích, výrobních halách, na stavbách apod.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

BEZPEČNOST A SPOLEHLIVOST

U zdvihacích zařízení je nejdůležitějším měřítkem bezpečnost a spolehlivost. Pro zajištění bezpečnosti je elektrický řetězový kladkostroj HHBD-II vybaven třemi bezpečnostními funkcemi: elektronickou ochranou proti přetížení, třecí spojkou a horním a dolním koncovým spínačem. Elektronická ochrana proti přetížení okamžitě zastaví dodávku energie do motoru, když měnič zjistí přetížení, a zastaví operaci zvedání nákladu.

Pokud hmotnost nákladu překročí jmenovité zatížení, motor běží naprázdno, aby nedošlo k přetížení a poškození těla kladkostroje a nosného řetězu. Tento výkon není ovlivněn vlhkostí prostředí.

Při nadměrném zvedání nebo spouštění koncový spínač motor zastaví. Koncový spínač může zabránit poškození těla kladkostroje a nosného řetězu.

Komponenty kladkostroje

Brzda, která přitahuje rotorový motor, je bubnová brzda odolná vůči vysokým teplotám. Po odpojení napájení začne brzda okamžitě působit, a to s vynikající bezpečností.

Telo retezoveho kladkostroje

Jak funguje ochrana proti přehřátí motoru? Pokud měnič zjistí přehřátí, automaticky odpojí proud.

Tento typ elektrického řetězového kladkostroje je speciálně navržen pro manipulaci s těžkými předměty. Typ HHBDII je nejmodernější model profesionálního kladkostroje.

Popis kladkostroje HHBDII

Je vybaven kvalitním hákem na zavěšení a umožňuje vertikální pohyb nákladu. Lze jej napevno zavěsit např. na lešení nebo k elektrickému či manuálnímu pojezdu a zajistit tak také horizontální pohyb.

Při výběru vhodného kladkostroje Vám pomůže náš blog: Jaké jsou druhy kladkostrojů?Porovnání elektrických kladkostrojů.

Elektrická řetězová kočka 1t 12m HHBD 380V HHBDII01-01 s hákem na zavěšení

OBSAH BALENÍ:

-        Kladkostroj (včetně řetězu a háku)

-        Dálkové ovládání na kabelu

-        Taška na řetěz

Tento elektrický zdvihák má perfektní tvar, rozumný design i efektivní funkce, nosnost 1t, zdvih 18m.

Elektricky kladkostroj HHBII

Tento nový spolehlivý kladkostroj ke zvedání zboží nepoužívá lano, ale ocelový zdvihací řetěz. Usnadňuje, urychluje a zefektivňuje práci. Dominuje nízkými náklady na údržbu a dlouhou životností.

 

Stavba moderniho kladkostroje 01

Stavba moderniho kladkostroje 02

TŘÍDA M5

Elektrický kladkostroj třídy M5 je navržen tak, aby se bez problémů přizpůsobil náročnému prostředí a provozním podmínkám.

Fl Časové hodnocení na vysoké úrovni 60% ED

Elektrický kladkostroj je ideální pro zdvih těžkých břemen v drsných podmínkách. S časovým hodnocením na vysoké úrovni 60% ED, je spolehlivým partnerem pro náročné úkoly. Využívá vzduchem chlazený motor s chladičem a krytem ventilátoru pro optimální provozní teploty. Jeho převodovka využívá olejovou drážku pro účinné mazání a je vhodná pro vysokofrekvenční použití.

HLINÍKOVÉ TĚLO

Elektrická řetězová kočka disponuje vysokým výkonem a funkčností, které zajišťuje jeho hliníkové tělo. To nejen poskytuje odolnost, ale také umožňuje přizpůsobení se náročným provozním podmínkám a požadavkům. Jeho pevná konstrukce a jednoduchý primární plášť s minimálním počtem dílů přispívají k efektivitě a spolehlivosti. Navíc je vybaven prachotěsným krytem typu jettino s stupněm krytí IP55, což zaručuje ochranu před prachem a vlhkostí.

BEZPEČNOST PRÁCE

Práce s elektrickým kladkostrojem HHBDII je extrémně bezpečná díky jeho pokročilým bezpečnostním funkcím. Kladkostroj dokáže preventivně zabránit nehodám v případě abnormálního zatížení, jako je přetížení, díky třecím spojkám, které zajišťují bezpečnost.

Treci spojka

Dále je vybaven standardními horními a dolními koncovými spínači pro nouzové odpojení obvodu motoru v případě potřeby. K dispozici je také tlačítko nouzového zastavení s funkcí ochrany proti ztrátě napětí, které okamžitě přeruší obvod motoru při stisknutí. Ergonomický design tlačítkového ovladače zajišťuje pohodlné a bezpečné ovládání. Pro zvýšení bezpečnosti je provozní napětí omezeno na pouhých 36 V.

SNADNĚJŠÍ ÚDRŽBA

Pevná hřídel horního háku je pro snadnější nakládání a vykládání přemístěna na vnější stranu trupu.

Horni hak kladkostroje

Elektrické komponenty jsou umístěny centrálně na ovládacím panelu, což usnadňuje jejich kontrolu a údržbu. Koncový kryt ovládacího panelu je spojen s tělem pomocí spojovacího pásu, který je pohodlný při používání.

MODERNÍ KONSTRUKCE

Elektrický kladkostroj disponuje optimalizovanou konstrukcí chladiče krytu ventilátoru, která přináší několik výhod. Tato optimalizace nejen zaručuje tichý chod ventilátoru, ale zároveň zvyšuje jeho chladicí výkon, což přispívá k efektivnímu chlazení motoru a celkové spolehlivosti zařízení.

Ventilace motoru

16 dalších produktů ve stejné kategorii: