Elektrický vysokozdvižný vozík 1500kg 3300mm CDD15R-E33

Elektrické vysokozdvižné vozíky typu CDDR jsou plně elektrifikované vozíky vyšší třídy od společnosti Tor Industries/Xilin. Jsou vybaveny výkonnou trakční baterií, která zajišťuje efektivní práci po celý pracovní den. Bez problémů zvládnou nakládání, vykládání a přepravu europalet, a to bez využití fyzické síly zaměstnanců.

Samojízdné elektrické zdvižné zakladače jsou nejúčinnějšími stroji pro práci ve skladech s rovnou hladkou podlahou, ale příležitostně může jezdit i na venkovních plochách a obsluhovat třeba nákladní vozidla. Ideální využití nalezne v malých skladech, supermarketech, dílnách atd.

Pojezd i zvedání je poháněno elektricky. Stohovač je vysoce účinný, šetří energii a zefektivňuje práci. Jeho velkými klady jsou bezpečnost a spolehlivost. Tento stohovač má 24V akumulátorovou baterii (bezúdržbový AGM akumulátor).  Efektivní pro použití ve skladech jakékoli intenzity práce. Trakční baterie poskytuje cca 8 hodin provozu (4hodiny nonstop provozu).

V závislosti na výšce zdvihu může být vybaven stožáry s jedním, dvěma nebo třemi sekcemi (duplex, triplex,…). Jednostrožárové jsou vozíky s výškou zdvihu do 1600mm. Nejnižší konstrukční výškou disponují vzv se zdvihem do 2500mm. Dodáváme vozíky s nosnostmi 1t, 1,2t a 1,5t. Výběr vozíků s nosností jedna a půl tuny typu CDDR naleznete zde: CDD15R

Vidlice zvedají s/bez nákladu pohyby válců, které jsou poháněny stejnosměrným motorem a hydraulickým převodem. Další výhody jsou: stabilní provoz, snadná obsluha, bezpečnost a spolehlivost, nízká hlučnost, žádné znečištění atd. Standardem je elektromagnetická brzda, klakson, snížení rychlosti pojezdu při zdvihu nad 50cm, polyuretanová kola nebo excentricky usazená prodloužená ovládací oj, která navíc také snižuje poloměr otáčení.

Vysokozdvižný paletový vozík se skládá hlavně z rámu, stožáru, vidlic, zvedacího olejového válce, ovládací rukojeti, řídícího zařízení, hnacího kola, akumulátoru, hydraulické pohonné jednotky a řídicího systému pro elektrická zařízení atd.

Zvedání a přesun probíhá bez fyzické námahy obsluhy. Umožňuje vám přepravovat náklady co nejrychleji a nejpohodlněji.  Ovládá se tlačítky a páčkami na rukojeti řízení. Je jedním z řady zakladačů s elektrickým zdvihem až do 3,5 metru.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1009601
112 530 Kč vč. DPH
93 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1,5
Výška zdvihu, mm
3300
Konstrukční výška, mm
2240
Hmotnost, kg
765
Minimální výška vidlic, mm
90
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
695
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
24/250 (2x12/125)
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
160
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
90
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h
5
Cestovní rychlost se zatížením, km/h
4,5
Motor pohonu, kW
0,65
Motor zdvihu, kW
2,2

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Tento model vysokozdvižného vozíku dokáže zrychlit a zefektivnit provoz v každém skladu. Zvládne zvednout náklad o hmotnosti 1,5 tuny až do výšky 3,3 metru. Kvalitní polyuretanová kola překonají i menší nerovnosti na ploše skladu.

Vozík zajistí až osmihodinový nepřetržitý provoz a pokryje tak celou jednu pracovní směnu. Stane se nepostradatelným pomocníkem větších i menších skladů.

Některé provozy se bez plně elektrického vysokozdvižného vozíku neobjedou. Manuální vozík totiž oproti tomuto typu vyžaduje použití fyzické síly pracovníka, který musí stroj nejen směrovat, ale také tlačit nebo táhnout.

Manuální řešení se nehodí pro frekventované sklady, kde je třeba překonávat značné vzdálenosti. Manipulace vozíkem bez elektrického pohonu může pracovníky rychle fyzicky vyčerpat. V takovém případě klesá produktivita práce, ale i pozornost zaměstnance a hrozí tak nebezpečí pracovního úrazu nebo poškození vybavení či nákladu. Pomoci může alespoň elektrický zdvih, díky němuž není třeba pumpovat ojí pro vyzvednutí nákladu.

Nejlepší variantou pro větší sklady je ale právě kompletně elektrifikovaný vozík. Od zaměstnance se nevyžaduje téměř žádná námaha a elektromotor navíc zajistí rychlejší přesun.

Tento model elektrického vozíku se vyznačuje svou bezpečností a spolehlivostí a mezi jeho výhody patří také nízká hlučnost. To je ve skladovém provozu důležité, neboť pokud by se zaměstnanci navzájem neslyšeli, opět by mohlo dojít k úrazu či poničení vybavení.

Oceníte i dlouhou výdrž baterie, energetickou úspornost a snadné ovládání. Multifunkční inteligentní rukojeť totiž umožňuje intuitivní manipulaci s vozíkem i nákladem. A co provozní teplota? Vozík zvládne fungovat v prostředí vyhřátém až na 40 °C a naopak i v mínusových teplotách: až do -25 °C. 

Ilustrační video:

- samohybný

- elektrický zdvih

- až 8 hod. provozu

- moderní, technologicky vyspělý

- snadné ovládání

- pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu

- šetří energii

- bezpečný a spolehlivý

- nízká hlučnost

- multifunkční inteligentní rukojeť

- snadné nabíjení 

- dlouhá výdrž baterie

- 100% funkčnost v teplotách -25 °C až + 40 °C

16 dalších produktů ve stejné kategorii: