• -1 210 Kč

Ruční vysokozdvižný vozík 1000kg 2500mm SDJ1025

Mechanický vysokozdvižný vozík SDJ je kvalitní všestranný stohovač. Je určen k vysokozdvižnému skladování a přesunu břemen na krátké vzdálenosti. Lze jej používat také jako zdvihací a pracovní stůl. Tento model patří do rodiny moderních hydraulických vozíků při jejichž výrobě jsou použity komponenty s větší bezpečnostní rezervou. Díky tomu model SDJ snese výrazně větší zatížení než většina vysokozdvižných vozíků v této třídě.

Jedná se o ruční hydraulický vzv vyšší třídy. Má kvalitní pevnou konstrukci, stabilní zdvih a dobrou pohyblivost. Našimi zákazníky je oblíbený díky bezpečnému a spolehlivému ovládání a snadnému používání. Velkou výhodou oproti konkurenčním výrobkům je nejen možnost zvedání pomocí pumpování oje, ale také pomocí nožního pedálu. Vozík je dobře ovladatelný a to jednak díky své konstrukci, nízké vlastní hmotnosti a také kvalitním kolům se silnou vrstvou polyuretanu.

Vysokozdvižný paletový vozík typu SDJ zvyšuje efektivitu práce a díky svým vlastnostem je vhodným pomocníkem do každého skladu, haly, ochodu, továrny apod., lze také využít k nakládání a vykládání vozidel. Má standartní rozměry vidlí a je tak vhodný k manipulaci s europaletami.

Díky ručnímu ovládání nedochází ke vzniku jisker ani elektromagnetického pole. Ruční zakladač SDJ lze využívat primárně v interiéru na rovném a pevném povrchu, může ovšem jezdit i na venkovních plochách. Nesmí být používán v oblastech s nebezpečím požáru, výbuchu ani v prostorech s korozivním nebo silně prašným prostředím. Může fungovat při okolní teplotě -10 až +40°C.

V nabídce jsou vzv různých výšek zdvihů i nosností: https://tor-industries.cz/cs/vyhledavani?controller=search&s=sdj. Manuální vozíky doporučujeme především pro místa s nízkou intenzitou práce, protože ačkoli jsou při práci efektivní, pracovníci se využíváním své fyzické síly unaví.

Pro vytíženější místa doporučujeme polo-elektrické nebo elektrické vozíky (kompletní nabídku naleznete zde: https://tor-industries.cz/cs/68-rucne-vedene-vysokozdvizne-voziky).

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE. 

129125
27 104 Kč vč. DPH
22 400 Kč
28 314 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
1,0
Výška zdvihu, mm
2500
Konstrukční výška, mm
1840
Maximální výška, mm
2925
Hmotnost, kg
292
Minimální výška vidlic, mm
90
Celková délka, mm
1700
Celková šířka, mm
850
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
560
Poloměr otáčení, mm
1380
Materiál kol
nylon
Rychlost zdvihu, mm/s
25
Těžiště nákladu, mm
600

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Ilustrační video:

- snadno ovladatelný

- robustní a stabilní konstrukce

- kompaktní rozměry

- všestranný

- jednoduchá a levná údržba

- levný a dostupný

- hydraulický

- doporučen pro místa s nízkou intenzitou práce

- duplex

- dlouhá životnost

16 dalších produktů ve stejné kategorii: