Samonakládací paletový vozík TOR 0,5 T 1,3 M VANGO500

Samonakládací hydraulický vysokozdvižný vozík s elektrickým zdvihem je zařízení určené pro zvedání a stohování břemen. Je široce používaný v továrnách, dílnách, skladech, logistických a třídících komplexech a v dalších oblastech činnosti souvisejících s manipulací zboží. Použití tohoto stohovače účinně zvyšuje účinnost během nakládky a vykládky. Stohovač VANGO byl vytvořen k provádění nakládky zboží z úrovně země bez pomoci jiného zařízení do automobilu a také k vyložení nákladu. Stohovač by se měl používat na pevném rovném povrchu při okolní teplotě -5 až ~ 40 ° C.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1008785
94 380 Kč vč. DPH
78 000 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
0,5
Výška zdvihu, mm
1300
Hmotnost, kg
245
Minimální výška vidlic, mm
85
Celková délka, mm
1570
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
535
Materiál kol
nylon
Těžiště nákladu, mm
400
Velikost hnacího kola, mm
100х45
Kolečka vidlí, mm
70х60
Baterie V / Ah
12/45
Rozvor kol, mm
815
Počet kol
4

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Potřebujete-li paletu spolu s paletovým vozíkem vyzdvihnout do výšky, třeba na rampu, či dokonce přímo do vozidla, bude samonakládací vozík neboli samonakladač ideálním pomocníkem. Nejprve vyzvedne náklad a potom i sebe. Nepotřebujete tak další manipulační techniku, protože tento vozík zastane práci několika strojů.

 

Rampa, paletový a vysokozdvižný vozík v jednom – třeba takto by se dal definovat samonakládací paletový vozík. Dodávka zboží bude díky němu jednodušší a rychlejší.

 

Samozřejmostí je snadné a intuitivní ovládání i rychlá nakládka a vykládka. Spolehnout se můžete i na stabilitu a bezpečnost stroje. Mezi jeho výhody patří také vysoká kvalita a tím pádem i dlouhá životnost. Elektrický zdvih se postará o rychlou manipulaci, a to zcela bez námahy. Přesun pak probíhá manuálně pomocí oje, díky níž stroj snadno nasměrujete přesně tam, kam je potřeba. Třeba do úzkého nákladního prostoru dodávky.

 

Tento model dokáže manipulovat s nákladem o hmotnosti až půl tuny a sám váží 245 kilogramů. Jeho hmotnost vždy přičtěte k převážené paletě, abyste zjistili, jaký celkový náklad povezete. Vozík zvládne pracovat i v -5 °C a nevadí mu ani vyšší teploty kolem 40 °C. Spolehnout se na něj tak můžete téměř za každých podmínek.

 

Hledáte-li do svého skladu multifunkčního a šikovného pomocníka, uvažujte právě o samonakládacím paletovém vozíku, který nahradí i další manipulační stroje používané ve skladech, výrobě a dalších provozech. Máte-li omezený rozpočet pro nákup manipulační techniky nebo málo prostoru na její uskladnění, řešením bude opět samonakladač.

 

Zdá se vám, že váš provoz je vybaven dostatkem techniky a další stroj nepotřebujete? A co když se samonakládací paletový vozík stane nejoblíbenějším pomocníkem, s nímž budou zaměstnanci spokojení, protože jim usnadní a urychlí práci.

Video:

11 dalších produktů ve stejné kategorii: