• -6 050 Kč

Hybridní polo-elektrický paletový vozík T20 - 2000kg

Hybridní polo-elektrický paletový vozík T20 reprezentuje výkonný a spolehlivý stroj určený pro zdvihání a transport zboží. Jeho nasazení efektivně optimizuje manipulaci s paletami a zlepšuje tok materiálu ve vaší provozovně. Konstrukce tohoto paleťáku je koncipována s důrazem na splnění nejvyšších standardů bezpečnosti a kvality.

Jednou z klíčových vlastností tohoto inovativního paleťáku je jeho hybridní charakter. Jeho pohonný systém nabízí elektrický i manuální režim jízdy, zatímco zdvih je plně manuální. Bezkartáčový motor přináší výhodu jednoduché údržby, a výkonná lithiová baterie (Lithiová baterie 10 Ah odpovídá baterii AGM 16 Ah) zajišťuje až 2000 cyklů při optimálním využití.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

239620
26 499 Kč vč. DPH
21 900 Kč
32 549 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
2
Výška zdvihu, mm
200
Hmotnost, kg
135
Minimální výška vidlic, mm
80
Celková délka, mm
1546
Celková šířka, mm
540
Délka vidlic, mm
1150
Poloměr otáčení, mm
1352
Výkon motoru, kW
0,75
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
48/10
Rychlost pohybu (při zatížení/bez zatížení), km/h
4,5/4,8
Typ baterie
Li-Ion
Světlá výška, mm
27
Stoupavost při zatížení, %
10
Stoupavost bez zatížení, %
20
Nabíječka akumulátorů, V/А
48/5

Související kategorie: Vybavení skladu Paletové vozíky

Hybridní polo-elektrický paletový vozík T20 reprezentuje výkonný a spolehlivý stroj určený pro zdvihání a transport zboží. Jeho nasazení efektivně optimizuje manipulaci s paletami a zlepšuje tok materiálu ve vaší provozovně. Konstrukce tohoto paleťáku je koncipována s důrazem na splnění nejvyšších standardů bezpečnosti a kvality.

Jednou z klíčových vlastností tohoto inovativního paleťáku je jeho hybridní charakter. Jeho pohonný systém nabízí elektrický i manuální režim jízdy, zatímco zdvih je plně manuální. Bezkartáčový motor přináší výhodu jednoduché údržby, a výkonná lithiová baterie (Lithiová baterie 10 Ah odpovídá baterii AGM 16 Ah) zajišťuje až 2000 cyklů při optimálním využití.

SNADNÁ MANIPULACE

Semi-elektrický paleťák T20 exceluje ve snadné ovladatelnosti. Díky elektrickému pohonu a intuitivnímu ovládacímu systému zvládnete zdvihání a přemisťování palet s minimálním úsilím. Výkonný elektromotor poskytuje tichý a plynulý pohyb, což umožňuje pohodlné řízení vozíku bez ohledu na okolní hluk.

Koncept polo-elektrických paletových vozíků T20 klade důraz na jednoduchou a intuitivní obsluhu. Manipulace v úzkých prostorách je s tímto vozíkem komfortní a bezpečná, a to i díky pomalé rychlosti „želvího“ režimu.

VYŠŠÍ NOSNOST

Díky odolné konstrukci a pevným vidlicím zvládne paleťák T20 bez problémů manipulovat s paletami různých hmotností. Hydraulický zvedací mechanismus umožňuje přesné a bezpečné zdvihání palet, což usnadňuje jejich umístění ve skladu či přesun do nákladového prostoru kamionu.

BEZPEČNOST V PRVNÍ ŘADĚ

Bezpečnost je pro nás prioritou. Vozíky T20 jsou vybaveny nouzovými brzdami a ochrannými systémy, které minimalizují riziko nehod a zranění. Díky tomu se můžete plně soustředit na svou práci bez obav o vlastní bezpečnost.

FLEXIBILITA A UNIVERZALITA

Elektrický paleťák T20 se díky svému designu snadno přizpůsobí různým prostředím a podmínkám. Pracovní teplotní rozmezí od 5°C do 40°C z něj činí ideálního společníka pro většinu pracovních míst.

ÚSPORA ČASU A ENERGIE

Elektrický pohon umožňuje rychlé a efektivní přemisťování nákladů. Manuální posun není třeba, stačí pumpovat náklad nahoru. Díky našim vozíkům dokončíte práci rychleji a energeticky efektivněji.

OHLEDUPLNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Semi-elektrický paletový vozík T20 je ekologickou volbou, neboť neemituje žádné škodlivé látky a nepotřebuje palivo. Pomáhá snižovat uhlíkovou stopu a přispívá k udržitelnému rozvoji vaší firmy.

 

Paletový vozík T20 je nepostradatelným partnerem pro efektivní manipulaci s náklady. Vyberte si ho jako spojenče, který vám pomůže zvýšit produktivitu vašeho podnikání a posílit vaši konkurenceschopnost.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Mohlo by vás také zajímat

11 dalších produktů ve stejné kategorii: