• -4 114 Kč

Hybridní elektrický paletový vozík T20i - 2000kg

Představujeme hybridní elektrický paletový vozík T20i - výkonný a spolehlivý stroj navržený k zdvihání a přepravě zboží. Jeho používání vám umožní optimalizovat manipulaci s paletami a zefektivnit pohyb materiálu ve vašem provozu. Konstrukce tohoto paletového vozíku je koncipována tak, aby splňovala nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní standardy.

Tento inovativní paleťák nabízí širokou škálu výhod. Jednou z klíčových charakteristik je jeho hybridní provozní režim, kde může fungovat jak s elektrickým pohonem, tak s manuálním ovládáním. Pohání ho bezkartáčový motor, což usnadňuje údržbu. Jeho výkonná lithiová baterie (Lithiová baterie 16 Ah odpovídá baterii AGM 25,6 Ah) disponuje životností až 2000 cyklů při správném využití. K tomu přidáváme rukojeť I-TOUCH, která zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek v rámci IoT (internet věcí) technologií.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

413062
39 809 Kč vč. DPH
32 900 Kč
43 923 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
2
Výška zdvihu, mm
200
Hmotnost, kg
135
Minimální výška vidlic, mm
80
Celková délka, mm
1546
Celková šířka, mm
540
Délka vidlic, mm
1150
Poloměr otáčení, mm
1352
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
48/16
Rychlost pohybu (při zatížení/bez zatížení), km/h
4,5/4,8
Motor pohonu, kW
0,75
Motor zdvihu, kW
0,65
Typ baterie
Li-Ion
Světlá výška, mm
27
Stoupavost při zatížení, %
8
Stoupavost bez zatížení, %
20
Nabíječka akumulátorů, V/А
48/5
Barva
červená

Související kategorie: Vybavení skladu Paletové vozíky

Představujeme hybridní elektrický paletový vozík T20i - výkonný a spolehlivý stroj navržený k zdvihání a přepravě zboží. Jeho používání vám umožní optimalizovat manipulaci s paletami a zefektivnit pohyb materiálu ve vašem provozu. Konstrukce tohoto paletového vozíku je koncipována tak, aby splňovala nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní standardy.

Tento inovativní paleťák nabízí širokou škálu výhod. Jednou z klíčových charakteristik je jeho hybridní provozní režim, kde může fungovat jak s elektrickým pohonem, tak s manuálním ovládáním. Pohání ho bezkartáčový motor, což usnadňuje údržbu. Jeho výkonná lithiová baterie (Lithiová baterie 16 Ah odpovídá baterii AGM 25,6 Ah) disponuje životností až 2000 cyklů při správném využití. K tomu přidáváme rukojeť I-TOUCH, která zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek v rámci IoT (internet věcí) technologií.

SNADNÁ MANIPULACE

Jednou z klíčových předností elektrického paleťáku T20i je jeho jednoduché ovládání. Díky elektrickému pohonu a intuitivnímu ovládacímu systému můžete zdvihat a přemisťovat palety s minimálním úsilím. Výkonný elektromotor umožňuje plynulý a tichý pohyb, což vám umožňuje snadno ovládat vozík v různých prostředích bez ohledu na hluk.

Elektrické paletové vozíky T20i jsou navrženy tak, aby poskytovaly jednoduchou a intuitivní obsluhu. Díky nim budete pohodlně a jistě manipulovat i v omezených prostorách. Jejich rychlost lze nastavit na pomalý "želví" režim, což usnadňuje precizní operace.

RUKOJEŤ I-TOUCH

Manipulace s vozíkem je výrazně usnadněna díky rukojeti I-TOUCH. Tato funkce umožňuje nastavit vlastní heslo a zabránit tak neoprávněnému použití. Kromě toho poskytuje informace o pracovní době vozíku, ujeté vzdálenosti, stavu baterie, aktuální rychlosti, hmotnosti nákladu a další.

VYSOKÁ NOSNOST

Robustní konstrukce a pevné vidlice umožňují snadnou manipulaci s paletami různých hmotností. Přesný zvedací mechanismus zajišťuje bezpečné a přesné zdvihání. S tímto vozíkem můžete snadno umístit palety ve skladu nebo je přesunout do kamionu pro přepravu.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Bezpečnost je pro nás prioritou. Vozíky T20i jsou vybaveny nouzovými brzdami a ochrannými systémy, které minimalizují riziko nehod a zranění. Díky tomu se můžete plně soustředit na svou práci bez ohledu na bezpečnostní aspekty.

FLEXIBILITA A PŘIZPŮSOBITELNOST

Hybridní elektrický paleťák T20i se snadno přizpůsobí různým prostředím a podmínkám. Pracuje v širokém teplotním rozmezí od 5°C do 40°C, což jej činí ideální volbou pro různé provozy. Možnost přepínání mezi elektrickým a manuálním režimem poskytuje vysokou flexibilitu.

ÚSPORA ČASU A ENERGIE

Díky elektrickému pohonu vozík umožňuje rychlé a efektivní přemisťování nákladu. Nepotřebujete se zabývat manuálním pohybem nebo ztrátou energie při ruční manipulaci. S tímto vozíkem dokončíte práci rychleji a efektivněji. Zároveň umožňuje vážení nákladu během přemisťování.

OHLEDUPŘÍMĚRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Elektrický paletový vozík T20i představuje ekologickou volbu bez emisí a paliva. Přispívá ke snižování uhlíkové stopy a podporuje udržitelný rozvoj vaší firmy.

ZVÝŠENÍ PRODUKTIVITY

Hybridní elektrický paletový vozík T20i je nezbytným nástrojem pro efektivní manipulaci s náklady. Zvolte ho jako spolehlivého partnera pro vaše manipulační potřeby a získáte konkurenční výhodu a zvýšení produktivity.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Mohlo by vás také zajímat

11 dalších produktů ve stejné kategorii: