Elektrický vysokozdvižný vozík 1000kg 3m CDD10R-E30

Samojízdné elektrické zdvižné zakladače jsou nejúčinnějšími stroji pro práci ve skladech s rovnou hladkou podlahou, ale příležitostně může jezdit i na venkovních plochách a obsluhovat třeba nákladní vozidla. Ideální využití nalezne v malých skladech, supermarketech, dílnách atd.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1005258
84 700 Kč vč. DPH
70 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1,0
Výška zdvihu, mm
3000
Konstrukční výška, mm
2340
Maximální výška, mm
3560
Hmotnost, kg
545
Minimální výška vidlic, mm
90
Celková délka, mm
1748
Celková šířka, mm
800
Délka vidlic, mm
1070/1150
Šířka vidlic, mm
570/625
Poloměr otáčení, mm
1365
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Typ vozíku
elektrický
Typ brzdy
elektromagnetický
Rychlost zdvihu, mm/s
0,12/0,14
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
24/210 (2x12/105)
Hlučnost, dB
70
Rozvor kol, mm
1180

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Samojízdné elektrické zdvižné zakladače jsou nejúčinnějšími stroji pro práci ve skladech s rovnou hladkou podlahou, ale příležitostně může jezdit i na venkovních plochách a obsluhovat třeba nákladní vozidla. Ideální využití nalezne v malých skladech, supermarketech, dílnách atd.

Vysokozdvižný vozík typu CDDR je plně elektrifikovaný vysokozdvižný vozík vyšší třídy od společnosti Tor Industries/Xilin. Je vybaven výkonnou trakční baterií, která zajišťuje efektivní práci po celý pracovní den. Bez problémů zvládne nakládání, vykládání a přepravu europalet, a to bez využití fyzické síly zaměstnanců.

Pojezd i zvedání je poháněno elektricky. Je vysoce účinný, šetří energii a zefektivňuje práci. Jeho velkými klady jsou bezpečnost a spolehlivost. Tento stohovač má 24V akumulátorovou baterii (bezúdržbový AGM akumulátor).  Efektivní pro použití ve skladech jakékoli intenzity práce. Trakční baterie poskytuje cca 8 hodin provozu (4hodiny nonstop provozu).

V závislosti na výšce zdvihu může být vybaven stožáry s jedním, dvěma nebo třemi sekcemi (duplex, triplex,…). Jednostrožárové jsou vozíky s výškou zdvihu do 1600mm. Nejnižší konstrukční výškou disponují vzv se zdvihem do 2500mm. Dodáváme vozíky s nosnostmi 1t, 1,2t a 1,5t. Výběr jednotunových vozíků typu CDDR naleznete zde: CDD10R

Zvedání a přesun probíhá bez fyzické námahy obsluhy. Umožňuje vám přepravovat náklady co nejrychleji a nejpohodlněji.  Ovládá se tlačítky a páčkami na rukojeti řízení. Je jedním z řady zakladačů s elektrickým zdvihem až do 3,5 metru.

Vidlice zvedají s/bez nákladu pohyby válců, které jsou poháněny stejnosměrným motorem a hydraulickým převodem. Další výhody jsou: stabilní provoz, snadná obsluha, bezpečnost a spolehlivost, nízká hlučnost, žádné znečištění atd. Standardem je elektromagnetická brzda, klakson, snížení rychlosti pojezdu při zdvihu nad 50cm, polyuretanová kola nebo excentricky usazená prodloužená ovládací oj, která navíc také snižuje poloměr otáčení.

Stohovač se skládá hlavně z rámu, stožáru, vidlic, zvedacího olejového válce, ovládací rukojeti, řídícího zařízení, hnacího kola, akumulátoru, hydraulické pohonné jednotky a řídicího systému pro elektrická zařízení atd.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Video:

- samohybný

- elektrický zdvih

- až 8 hod. provozu

- moderní, technologicky vyspělý

- snadné ovládání

- pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu

- šetří energii

- bezpečný a spolehlivý

- nízká hlučnost

- 100% funkčnost v teplotách -25 °C až + 40 °C

16 dalších produktů ve stejné kategorii: