Elektrický vysokozdvižný vozík 1000kg 3300mm WS10S-ei-3300

Všestranný vysokozdvižný vozík typu WS nabízíme v různých nosnostech (1, 1,2, 1,5 t) a výškách zdvihu (1600, 2500, 3000, 3300, 3500 mm). Tyto vysokozdvižné vozíky jsou využitelné v různých sférách průmyslu a obchodu. Jsou navrženy pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu. Využívají se ke zvedání standardních palet s otevřeným dnem nebo klecových vozíků. Silnou stránku vysokozdvižných vozíků představuje jejich přesnost a manévrovatelnost, které společně zajišťují vysoký manipulační výkon.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1008787
89 008 Kč vč. DPH
73 560 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1
Výška zdvihu, mm
3300
Konstrukční výška, mm
2185
Maximální výška, mm
3800
Hmotnost, kg
479
Minimální výška vidlic, mm
90
Celková délka, mm
1775
Celková šířka, mm
820
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
560
Poloměr otáčení, mm
1460
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Typ brzdy
elektromagnetický
Těžiště nákladu, mm
600
Rozvor kol, mm
1275
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
90
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
75
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h
4
Cestovní rychlost se zatížením, km/h
3,5
Motor pohonu, kW
0,65
Motor zdvihu, kW
2,2

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Všestranný vysokozdvižný vozík typu WS nabízíme v různých nosnostech (1, 1,2, 1,5 t) a výškách zdvihu (1600, 2500, 3000, 3300, 3500 mm). Tyto vysokozdvižné vozíky jsou využitelné v různých sférách průmyslu a obchodu. Jsou navrženy pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu. Využívají se ke zvedání standardních palet s otevřeným dnem nebo klecových vozíků. Silnou stránku vysokozdvižných vozíků představuje jejich přesnost a manévrovatelnost, které společně zajišťují vysoký manipulační výkon.

Ručně vedený elektrický vysokozdvižný paleťák WS od Tor Industries disponuje elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem. Pohybuje se a zvedá díky elektrickému pohonu, kterému dodává sílu kapacitní baterie. Díky své lehkosti, snadnému ovládání, kompaktním rozměrům a také výhodné ceně je oblíbený u našich zákazníků. Jeho pevná ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu a bezpečnost.

Použití tohoto vzv je bezpečné. Všechny důležité kontrolní nástroje, jako je počitadlo provozních hodin, nouzový vypínač a klíče jsou umístěny centrálně a jsou přímo ve vašem zorném poli. Různé bezpečnostní systémy zajišťují bezpečnou manipulaci s vozíkem. Nízká výška šasi a optimalizovaný průhled sloupem umožňují i menším uživatelům optimální výhled na konce vidlí.

Elektrický vysokozdvižný paletový vozík typu WS je ideální k příležitostnému vychystávání nebo stohování palet do výšky až 3300 mm. Ergonomicky navržená oboustranná rukojeť oje má velmi příjemnou obsluhu. Veškeré funkce zdvihu a spouštění materiálu provedete pohodlně z multifunkční hlavice oje a můžete se tak zcela soustředit na stohování nebo rozebírání stohů materiálu.

Elektrický vzv, nosnost 1t, je pomocníkem k použití ve vnitropodnikové přepravě materiálu a v malých a středně velkých provozech s příležitostnou přepravou zboží a materiálů. Motor o výkonu 0,65 kW poskytne podporu při přepravě palet a materiálu o hmotnosti do 1 000 kg na krátkých trasách.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.


Ilustrační video:

- multifunkční inteligentní rukojeť

- led kontrolka značící stav baterie

- dvě jízdní rychlosti

- bezpečnostní regulace rychlosti

- snadné nabíjení 

- dlouhá výdrž baterie

Vysokozdvižný vozík WS15H-2000 elektrický


Nabízíme novou generaci vysokozdvižných vozíků oblíbeného modelu WS. Tento nejnovější stohovač nabízí řadu vylepšených funkcí, které zajistí pohodlné ovládání, jednoduchou údržbu i bezpečnost. Tento plně elektrický vysokozdvižný paletový vozík je ideální k příležitostnému vychystávání nebo stohování palet do výšky.

Pokud do svého skladu sháníte všestranného pomocníka, elektrický vysokozdvih WS15H pro vás bude tou správnou volbou.

WS15H nabízí mnoho vylepšení oproti starším modelům elektrických zakladačů v ekonomické třídě.

Inovace vysokozdvizny vozik WS15H-2000

Variabilní rychlost

Jednou z významných inovací je variabilní změna rychlosti, kterou stohovač nabízí. Jeho ovládání je komfortní a efektivní díky patentované inteligentní rukojeti a řídicímu systému. Je ideální variantu pro náhradu ručních a polo-elektrických vysokozdvižných vozíků pro nenáročné použití v úzkých skladových prostorech s efektivním a snadným zakládáním palet.

Variabilni rychlost Vysokozdvizny vozik WS15H-2000

Proporcionální spouštění přináší vysokou účinnost pro přesné umístění palet a přesnější ovládání ve srovnání s běžnou pevnou rychlostí zvedání a spouštění. Variabilní regulace rychlosti pomocí proporcionálního ovládacího knoflíku udržuje zvedání a spouštění plynulé, stabilní, bezpečné a šetří energii.

Vylepšení

Efektivni prace sklad vysokozdvizny vozik WS15H-2000

1. Proporcionální zvedání a spouštění

Regulace rychlosti zajišťuje plynulé zvedání a spouštění zakladače, minimalizuje mechanické rázy a vibrace, zajišťuje šetrné uložení křehkých břemen na regálech nebo na podlaze a snižuje dopad hluku a vibrací na obsluhu.

2. Vyrovnávací paměť při spouštění

Automatická rychlost spouštění je vybavena „měkkým vyrovnáváním“ - když je výška vidlic na přibližně 10 cm od země, účinně chrání bezpečnost nákladu, sníží hlučnost a zmenší vibrace.

3. Vysoká účinnost

Variabilní regulace rychlosti přináší přesnou odezvu pro nastavení rychlosti zvedání a spouštění podle aktuální situace, obsluha může snadno dokončit úkol a zvýšit efektivitu práce.

4. Úspora energie

Ve srovnání s tradiční pevnou rychlostí zvedání a spouštění může obsluha nastavit proměnlivou rychlost podle zatížení a výšky, čímž se sníží plýtvání energií a zlepší míra využití energie.

5. Delší životnost

Variabilní regulace rychlosti může snížit mechanický náraz a tření při zvedání a spouštění, snížit opotřebení podvozku, stožáru a ložisek a umožnit delší životnost. 

Rukojeť

Ergonomicky navržená oboustranná rukojeť velmi jednoduše a příjemně ovládá vysokozdvižný vozík. Veškeré funkce zdvihu a spouštění materiálu provedete pohodlně z multifunkční hlavice oje a můžete se tak zcela soustředit na stohování nebo rozebírání stohů materiálu.

Patentovaná multifunkční inteligentní rukojeť má jedinečnou konstrukci pro rychlou diagnostiku závad, což umožňuje snadnější servis, kratší dobu servisu a nižší náklady.

Display vysokozdvizny vozik WS15H-2000

Snadná údržba

Technologie seriove komunikace UART vysokozdvizny vozik WS15H-2000

Technologie sériové komunikace

Komunikace pomocí jednoho kabelového svazku z rukojeti řídicí páky do řídicího systému. Toto řešení je jednoduché, odolné a stabilní.

  • Nízké náklady na poprodejní servis
  • Rychlá a snadná diagnostika závad
  • Každý může být expertem

Obsluha vysokozdvizny vozik WS15H-2000

Provozní stav a diagnostika poruch jsou integrovány na displeji rukojeti řídicí páky pro snadné řešení problémů.

Detail rukojeti vysokozdvizny vozik WS15H-2000

16 dalších produktů ve stejné kategorii: