Elektrický vysokozdvižný vozík 1500kg 4500mm CDDR15-III45

Představujeme vám náš špičkový akumulátorový regálový zakladač CDDR15-III, ideální řešení pro efektivní manipulaci s nákladem ve skladech, výrobních halách a logistických centrech. Tento plně elektrifikovaný vysokozdvižný vozík vyšší třídy je vybaven moderními technologiemi. Bez problémů zvládne nakládání, vykládání a přepravu nákladu, a to bez využití fyzické síly zaměstnanců.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1010948
237 160 Kč vč. DPH
196 000 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
1,5
Výška zdvihu, mm
4500
Hmotnost, kg
1185
Minimální výška vidlic, mm
90
Těžiště nákladu, mm
600
Baterie V / Ah
24/200
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
16
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
9
Rozměry baterie, mm
800x254x320
Hmotnost baterie, kg
160
Rychlost spouštění se zatížením, mm/s
15
Rychlost spouštění bez zatížení, mm/s
16
Délka spodních vidlí, mm
667

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Akumulátorový regálový zakladač 1,5t 4,5m CDDR15-III45

Představujeme vám náš špičkový akumulátorový regálový zakladač CDDR15-III, ideální řešení pro efektivní manipulaci s nákladem ve skladech, výrobních halách a logistických centrech.

Tento plně elektrifikovaný vysokozdvižný vozík vyšší třídy je vybaven moderními technologiemi. Bez problémů zvládne nakládání, vykládání a přepravu nákladu, a to bez využití fyzické síly zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že pojezd i zvedání je poháněno elektricky, jedná se o vysoce účinný elektrický vysokozdvižný paletový vozík, který šetří energii a zefektivňuje práci.

Svislé hnací kolo zajišťuje pohodlnou údržbu a malý poloměr otáčení. Vodotěsná a prachotěsná konstrukce motoru udržuje brzdění a motor odolnější a spolehlivější. Stožár a rám jsou dělitelné a vyměnitelné. Toto je výčet několika výhod, které dělají tento elektrický stohovač jedním z nejlepších akumulátorových vzv na trhu.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

VÝHODY PRODUKTU:

Výkonná trakční baterie - Zajišťuje až 4 hodiny nepřetržitého provozu, což umožňuje práci po celý pracovní den bez nutnosti častého dobíjení.

Nízká hlučnost - Tichý provoz zajišťuje pohodlné pracovní prostředí.

Bezpečnost a spolehlivost - Pokročilý brzdový systém (Inteligentní rekuperační brzdový systém), automatické zpomalování, nouzové odpojení napájení a funkce plynulé regulace rychlosti zaručují bezpečnou a stabilní manipulaci s nákladem. Vestavěný přetlakový ventil chrání vozíky před přetížením. Nízký barycentr zajišťuje stabilní provoz.

Snadné ovládání - Multifunkční inteligentní rukojeť a přehledný displej s ukazatelem BDI a počítadlem motohodin usnadňují obsluhu a zvyšují efektivitu práce.

Odolná konstrukce - Vodotěsná a prachotěsná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti nepříznivým podmínkám. Konstrukce motoru je odolná proti vodě a prachu.

Tento elektrický vysokozdvižný vozík má výkonnou trakční baterii, je tichý, bezpečný a spolehlivý, je vybaven moderními technologiemi a snadno se ovládá.

Akumulátorový regálový zakladač 1,5t 4,5m CDDR15-III45

OBSAH BALENÍ:

-        1x vysokozdvižný vozík (bez palety)

-        1x baterie

-        1x integrovaná nabíječka

VÝHODY OPROTI KONKURENCI:

Triplexová konstrukce - Díky nízké výšce vozíku a vysokému zdvihu až 4,5m nebo 5,6m je ideální pro práci ve stísněných prostorech. Díky plně volnému zdvihu je CDDR vhodný i pro prostory s nízkou střechou. (Např.: Vozík s výškou zdvihu 3m může vjet do 2m dveří)

Pokročilý systém řízení AC - Inteligentní regenerativní brzdový systém a jednoduchá spolehlivá kabeláž zvyšují efektivitu a snižují náklady na údržbu. Pokročilý systém řízení střídavého proudu s bezkartáčovým motorem.

Dlouhá výdrž baterie - Gelová baterie umožňuje provoz vozíku i v extrémních teplotních podmínkách od -25 °C do +40 °C.

Snadné nabíjení a údržba - Boční výměna baterie s roll-out systémem usnadňuje její výměnu a minimalizuje prostoje. Technologie CANbus snižuje složitost zapojení a zvyšuje spolehlivost.

Proč si vybrat tento elektrický zakladač?

Elektrické vysokozdvižné vozíky, jako je náš model CDDR15-III, přináší řadu výhod oproti tradičním vozíkům s benzínovým nebo dieselovým pohonem. Jsou ekologičtější, s nulovými emisemi, což je důležité pro práci v uzavřených prostorách. Díky nižším provozním nákladům, minimální údržbě a tichému provozu přispívají k lepšímu pracovnímu prostředí a úspoře nákladů. Navíc elektrický pohon zajišťuje plynulý a stabilní výkon, což zvyšuje bezpečnost a efektivitu práce.

Nabízíme vám moderní, spolehlivý a efektivní nástroj pro manipulaci s nákladem - akumulátorový regálový stohovač CDDR15-III.

Naše články Vám pomohou s výběrem vhodného vzv právě pro Vás!: Není vzv jako vzv, Elektrický nebo polo-elektrický? Jak vybrat vysokozdvižný paletový vozík, Jak vybrat vysokozdvižný vozík: Preferujete mechanický, nebo elektrický?

16 dalších produktů ve stejné kategorii: