Poloelektrický vysokozdvižný vozík 1,5t 3,5m CDD15B-E35 s posuvnými vidlemi

Jedná se o moderní poloelektrický vysokozdvižný vozík. Zvedání a spouštění je prováděno pomocí elektrického kompresoru v jeřábu v krytu. Výrazně urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání. Je ideální alternativou k hydraulickým vozíkům neboť rozdíl v ceně je minimální a rozhodně stojí za ušetřený čas i práci.

Pohyb vozíku je ruční, elektrický je zdvih. Pokud by Vás zajímaly plně elektrické vozíky, můžete je najít v kategorii Ručně vedené vysokozdvižné vozíky - Elektrický zdvih a pojezd.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1009597
64 130 Kč vč. DPH
53 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Hmotnost, kg
435
Výška zdvihu, mm
3500
Nosnost, t
1,5
Minimální výška, mm
90
Typ brzdy
elektromagnetický
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
550
Poloměr otáčení, mm
1425
Typ vozíku
poloelektrický
Těžiště nákladu, mm
400
Celková délka, mm
1825
Celková šířka, mm
960
Baterie V / Ah
12/120
Hlučnost, dB
70
Konstrukční výška, mm
2350
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
0,08
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
0,05
Motor zdvihu, kW
1,5

Související kategorie: Vybavení skladu S elektrickým zdvihem

Poloelektrický vysokozdvižný vozík 1,5t 3,5m CDD15B-E35 s posuvnými vidlemi

Zvedání a spouštění je v případě tohoto vozíku prováděno pomocí elektrického kompresoru, který se nachází v jeřábu v krytu. Výrazně urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání. Je ideální alternativou k hydraulickým vozíkům, neboť rozdíl v ceně je minimální a rozhodně stojí za ušetřený čas i práci.

Pohyb vozíku probíhá manuálně, zdvih je elektrický. Můžeme vám nabídnout i plně elektrické vozíky, které najdete v kategorii ručně vedené vysokozdvižné vozíky – elektrický zdvih a pojezd.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Jaké výhody tento model přináší?

·        posuvné vidle,

·        urychlení práce s nákladem,

·        snížení pracovní náročnosti,

·        vyšší efektivita práce,

·        bezpečné nakládání a vykládání,

·        plynulý provoz, jednoduché ovládání, pohodlná údržba bez hluku, znečištění atd.,

·        dokáže normálně fungovat od 40 °C až do -25 °C.

Hledáte-li kvalitní vysokozdvižný vozík, který pomůže s převážením, zaskladňováním a vyskladňováním palet, uvažujte právě o tomto modelu. Díky elektromotoru, který se postará o výškovou manipulaci s nákladem, bude zvedání palet rychlejší, plynulejší, a především bez námahy. Zvýší se tak efektivita práce, která je ve skladu důležitá. Zaměstnanci nebudou tolik fyzicky unavení a zlepší se jejich pozornost i výkon.

Tento model dokáže zdvihnout náklad o hmotnost až 1,5 tuny a do výšky až 3,5 metru. Kvalitní polyuretanová kola zajistí hladký pohyb po rovině i menších nerovnostech. Mezi výhody tohoto vozíku patří i jeho nízká hlučnost, která je zásadní pro bezpečnost práce. Pokud se zaměstnanci navzájem bez problému uslyší, snižuje se riziko nedorozumění, nehody či zranění na pracovišti.

Údržba je nenáročná a vy se tak můžete soustředit především na práci, kterou vám vozík usnadní. Nižší pracovní náročnost, vyšší efektivita práce a bezpečné nakládání i vykládání se hodí ve skladu, výrobě, dílně i v logistickém a třídicím centru. Mezi hlavní části stohovače, tedy vozíku s elektrickým zdvihem, patří stožár, zadní rám, klika, univerzální kola, hydraulické čerpadlo a elektrické ovládání.

Zdvih palet zajišťuje elektromotor, o pohyb i směrování vozíku se pak fyzicky stará zaměstnanec skladu. Stroj se řídí snadno, a to díky bytelné oji. Chcete sklad ještě více automatizovat? Pak uvažujte o vozíku s elektrickým zdvihem i pojezdem, díky němuž bude manipulace s paletami ještě rychlejší a snazší. Intuitivní ovládání a rychlé přemístění nákladu znatelně zvýší efektivitu celého skladu.

Video:

  • poloelektrický vysokozdvižný vozík
  • posuvné vidle
  • urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání
  • vhodný pro stohování zboží a manipulaci na tvrdém a rovném podkladu
  • plynulý provoz, jednoduché ovládání, pohodlná údržba, bez hluku, znečištění atd.
  • dokáže normálně fungovat od + 40 ℃ až do - 25 ℃
  • hlavní části stohovače: stožár, zadní rám, klika, univerzální kola, hydraulické čerpadlo, elektrické ovládání

16 dalších produktů ve stejné kategorii: