• -726 Kč

Poloelektrický vysokozdvižný vozík 1500kg 3m DYC15-30

Moderní semi-elektrický vozík DYC je cenově výhodnou alternativou k nákupu elektrického vysokozdvižného vozíku. Je vhodný pro středně časté použití - zejména pro vychystávání a stohování těžších europalet, ale také jejich převoz. Tento vzv je levný, kompaktní a není potřeba speciálně proškolený personál k jeho obsluze. Proto je typ vozíku DYC dokonalým ekonomickým řešením, je navržen pro provoz v malých a středních podnicích, které chtějí přesouvat velké množství zboží s nízkými náklady a minimálním úsilím.

Polo-elektrický vysokozdvižný vozík slouží k manipulaci nákladu. Zvedání a spouštění je prováděno pomocí elektrického kompresoru v jeřábu v krytu, posuv vozíku je manuální. I když je k přesunu vozíku zapotřebí fyzické síly, podstatně zjednodušuje práci a zvyšuje její efektivitu a bezpečnost. Díky nízké hlučnosti není ani delší práce s elektrickým vysokozdvižným vozíkem nepříjemná.

Vozík má optimální poloměr otáčení a velké zorné pole díky postranní řídicí ojnici. Zabudovaná nabíječka umožňuje snadné nabíjení v jakékoliv běžné 230V zásuvce. DYC je vybaven bezúdržbovou baterií na bázi olova/gelu s dlouhou životností. Ochranný profil z oceli chrání před poškozením a poraněním.

Zdvih je ovládán pomocí ruční páky, což urychluje, zpřesňuje a usnadňuje manipulaci. Tato ergonomicky navržená řídicí páka umožňuje uživatelsky přívětivé ovládání všech funkcí pomocí multifunkčního knoflíku řídicí páky. Všechny důležité ovládací přístroje, jako je ukazatel nabití baterie, počítadlo provozních hodin, spínač nouzového zastavení a klíč, jsou umístěny centrálně a v přímém zorném poli obsluhy. Bezpečné parkování umožňuje mechanická parkovací brzda.

Poloelektrické vozíky s robustní ocelovou konstrukcí nabízíme v různých výškách zdvihu (1,6m, 2m, 2,5m, 3m, 3,3m a 3,5m) a nosnostech (1t, 1,5t a 2t). Vzv může být vybaven stožárem s jednou nebo dvěma sekcemi v závislosti na verzi z hlediska výšky zdvihu. Jednostožárové jsou zpravidla vozíky se zdvihem do 1,6m. Ostatní vozíky s vyšší výškou zdvihu mají teleskopický (duplex) stožár, čímž se snižuje konstrukční výška vozíků. Celou nabídku vozíků s ručním pojezdem a elektrickým zdvihem naleznete zde: https://tor-industries.cz/cs/135-s-elektrickym-zdvihem.

Vozíky jsou využívány ve skladech, dílnách, docích, továrnách, obchodech, při nakládání a vykládání automobilů atp. Primární použití vysokozdvižného vozíku DYC je v interiéru s rovnou hladkou podlahou, ale občasně může jezdit i na venkovních plochách. Není ovšem určen pro trvalé použití v chladírnách a v dešti/vlhkosti.

Vozík typu DYC je nutné v prostoru posouvat ručně. V nabídce jsou i vozíky s elektrickým zdvihem i pojezdem, které práci zjednodušují podstatně víc. Nabídku naleznete zde: https://tor-industries.cz/cs/136-elektricky-zdvih-i-pojezd.

Pracovníci skladu k tomu nepotřebují žádné zvláštní vzdělání nebo průkaz na vysokozdvižný vozík. Zaškolení o zacházení s paletovým vozíkem je dostatečné. Samozřejmě je nutné znát při práci s elektrickým paletovým vozíkem DYC zákonné předpisy a dodržovat je.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1001576
60 379 Kč vč. DPH
49 900 Kč
61 105 Kč
Počet
Skladem

Parametry

Nosnost, t
1,5
Výška zdvihu, mm
3000
Hmotnost, kg
436
Šířka průchodu, mm
800
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
550
Poloměr otáčení, mm
1326
Typ vozíku
elektrický

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Ilustrační video:

- široce využívaný v dílnách, skladech, na nábřežích, nádražích, v depech, atd.

- urychluje práci

- zvyšuje produktivitu práce a snižuje její náročnost

- levný a dostupný

- manuální pojezd, elektrický zdvih

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: