Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 630 Kč - 6 655 Kč

Lisy a ohýbačky trubek

Grid
List

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry

HYDRAULICKÝ LIS TOR 12t TL0600-12

Tento hydraulický dílenský lis Tor TL se využívá v automobilových a profesionálních mechanických dílnách, je ovšem vhodný i pro amatérské použití. Má masivní a vysoce odolnou a pevnou konstrukci. Zařízení slouží k mačkání, lisování, rovnání, ohýbání a stlačování. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.
Kód zboží: 118126
Vyprodáno
Cena 3 993 Kč s DPH Cena bez DPH 3 300 Kč

HYDRAULICKÝ LIS 20t TOR TL0600-20

Hydraulický dílenský lis značky Tor se využívá v automobilových a profesionálních mechanických dílnách, vhodný je ale i pro amatérské použití. Má masivní vysoce odolnou a pevnou konstrukci. Zařízení slouží k mačkání, lisování, rovnání, ohýbání a stlačování. Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.
Kód zboží: 118206
Vyprodáno
Cena 6 655 Kč s DPH Cena bez DPH 5 500 Kč

HYDRAULICKÁ OHÝBAČKA TRUBEK TOR TL0300-1 12T

Hydraulická ohýbačka trubek Tor má sílu 16 tun. Má pevnou a kvalitní konstrukci. Ohýbání trubek je prováděno bez velké fyzické námahy. Kvalitní hydraulika a robustní konstrukční provedení zajišťují vysokou provozní spolehlivost a životnost bez nutnosti náročnější údržby. Součástí balení ohýbačky je 6 ohýbacích kolen. Je tak umožněno profesionální ohýbání...
Kód zboží: 11812
Vyprodáno
Cena 3 630 Kč s DPH Cena bez DPH 3 000 Kč

HYDRAULICKÁ OHÝBAČKA TRUBEK TOR TL0300-1 16T

Tato hydraulická ohýbačka trubek značky Tor má sílu 16 tun. Má tuhou a kvalitní konstrukci. Ohýbání trubek je prováděno bez velké fyzické námahy. Kvalitní hydraulika a robustní konstrukční provedení zajišťují vysokou provozní spolehlivost a životnost bez nutnosti náročnější údržby. Součástí balení je 6 ohýbacích kolen. Tato ohýbačka umožňuje profesionální...
Kód zboží: 11815
Vyprodáno
Cena 5 808 Kč s DPH Cena bez DPH 4 800 Kč

Nepostradatelným pomocníkem ve výrobě či servisu je hydraulická ohýbačka trubek. Spolehnout se můžete na tuhou a kvalitní konstrukci, robustní provedení a dlouhou životnost bez náročné údržby. Při ohýbání trubek nemusíte vynakládat větší fyzickou námahu.

Určitý počet ohýbacích nástavců, které lze snadno a rychle vyměňovat, bývá součástí balení. Ohýbačka zvládne jednoduše a profesionálně ohýbat trubky z různých materiálů – a to až do pravého úhlu. Přístroj lze přitom používat jak ve svislé, tak i vodorovné poloze. A s čím dokáže pomoci? Třeba s rozvody potrubí, opravou automobilů či výrobou kovových komponentů.