Elektrický vysokozdvižný vozík 1500kg 1600mm WS15H-1600

Nabízíme novou generaci vysokozdvižných vozíků oblíbeného modelu WS. Tento nejnovější stohovač nabízí řadu vylepšených funkcí, které zajistí pohodlné ovládání, jednoduchou údržbu i bezpečnost. Tento plně elektrický vysokozdvižný paletový vozík je ideální k příležitostnému vychystávání nebo stohování palet do výšky.

Pokud do svého skladu sháníte všestranného pomocníka, elektrický vysokozdvih WS15H pro vás bude tou správnou volbou.

WS15H nabízí mnoho vylepšení oproti starším modelům elektrických zakladačů v ekonomické třídě.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1002867
87 725 Kč vč. DPH
72 500 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1,5
Výška zdvihu, mm
1600
Konstrukční výška, mm
2010
Maximální výška, mm
2100
Hmotnost, kg
520
Minimální výška vidlic, mm
90
Celková délka, mm
1775
Celková šířka, mm
820
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
550
Poloměr otáčení, mm
1460
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Typ brzdy
elektromagnetický
Těžiště nákladu, mm
600
Rozvor kol, mm
1275
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
90
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
75
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h
4
Cestovní rychlost se zatížením, km/h
3,5
Motor pohonu, kW
0,65
Motor zdvihu, kW
2,2

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Nabízíme novou generaci vysokozdvižných vozíků oblíbeného modelu WS. Tento nejnovější stohovač nabízí řadu vylepšených funkcí, které zajistí pohodlné ovládání, jednoduchou údržbu i bezpečnost. Tento plně elektrický vysokozdvižný paletový vozík je ideální k příležitostnému vychystávání nebo stohování palet do výšky.

Pokud do svého skladu sháníte všestranného pomocníka, elektrický vysokozdvih WS15H pro vás bude tou správnou volbou.

WS15H nabízí mnoho vylepšení oproti starším modelům elektrických zakladačů v ekonomické třídě.

VARIABILNÍ RYCHLOST

Jednou z významných inovací je variabilní změna rychlosti, kterou stohovač nabízí. Jeho ovládání je komfortní a efektivní díky patentované inteligentní rukojeti a řídicímu systému. Je ideální variantu pro náhradu ručních a polo-elektrických vysokozdvižných vozíků pro nenáročné použití v úzkých skladových prostorech s efektivním a snadným zakládáním palet.

Proporcionální spouštění přináší vysokou účinnost pro přesné umístění palet a přesnější ovládání ve srovnání s běžnou pevnou rychlostí zvedání a spouštění. Variabilní regulace rychlosti pomocí proporcionálního ovládacího knoflíku udržuje zvedání a spouštění plynulé, stabilní, bezpečné a šetří energii.

VYLEPŠENÍ

1. Proporcionální zvedání a spouštění

Regulace rychlosti zajišťuje plynulé zvedání a spouštění zakladače, minimalizuje mechanické rázy a vibrace, zajišťuje šetrné uložení křehkých břemen na regálech nebo na podlaze a snižuje dopad hluku a vibrací na obsluhu.

2. Vyrovnávací paměť při spouštění

Automatická rychlost spouštění je vybavena „měkkým vyrovnáváním“ - když je výška vidlic na přibližně 10 cm od země, účinně chrání bezpečnost nákladu, sníží hlučnost a zmenší vibrace.

3. Vysoká účinnost

Variabilní regulace rychlosti přináší přesnou odezvu pro nastavení rychlosti zvedání a spouštění podle aktuální situace, obsluha může snadno dokončit úkol a zvýšit efektivitu práce.

4. Úspora energie

Ve srovnání s tradiční pevnou rychlostí zvedání a spouštění může obsluha nastavit proměnlivou rychlost podle zatížení a výšky, čímž se sníží plýtvání energií a zlepší míra využití energie.

5. Delší životnost

Variabilní regulace rychlosti může snížit mechanický náraz a tření při zvedání a spouštění, snížit opotřebení podvozku, stožáru a ložisek a umožnit delší životnost. 

RUKOJEŤ

Ergonomicky navržená oboustranná rukojeť velmi jednoduše a příjemně ovládá vysokozdvižný vozík. Veškeré funkce zdvihu a spouštění materiálu provedete pohodlně z multifunkční hlavice oje a můžete se tak zcela soustředit na stohování nebo rozebírání stohů materiálu.

Patentovaná multifunkční inteligentní rukojeť má jedinečnou konstrukci pro rychlou diagnostiku závad, což umožňuje snadnější servis, kratší dobu servisu a nižší náklady.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Technologie sériové komunikace

Komunikace pomocí jednoho kabelového svazku z rukojeti řídicí páky do řídicího systému.

Toto řešení je jednoduché, odolné a stabilní.

  • Nízké náklady na poprodejní servis

  • Rychlá a snadná diagnostika závad

  • Každý může být expertem

Provozní stav a diagnostika poruch jsou integrovány na displeji rukojeti řídicí páky pro snadné řešení problémů.

KONSTRUKCE

Zvedání i pohyb je zajišťován elektrickým pohonem, kterému dodávají sílu kapacitní baterie. Akumulátory lze nabíjet pomocí integrované nabíječky v jakékoli běžné zásuvce 230 V. Jedná se o uzavřené, bezúdržbové baterie AGM.

O STOHOVAČI WS15H

Tento všestranný vysokozdvižný vozík nabízíme v různých výškách zdvihu (1600, 2000, 2500, 3000, 3300 a 3500 mm). Tyto vysokozdvižné vozíky jsou využitelné v různých sférách průmyslu a obchodu. Jsou navrženy pro použití na rovných površích pro zvedání a přemisťování palet nákladu. Využívají se ke zvedání standardních palet s otevřeným dnem nebo klecových vozíků. Silnou stránkou vysokozdvižných vozíků představuje jejich přesnost a manévrovatelnost, které společně zajišťují vysoký manipulační výkon.

Ručně vedený elektrický vysokozdvižný paleťák WS15H disponuje elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem. Pohybuje se a zvedá díky elektrickému pohonu, kterému dodává sílu kapacitní baterie. Díky své lehkosti, snadnému ovládání, kompaktním rozměrům a také výhodné ceně je oblíbený u našich zákazníků.

VYUŽITÍ

- při nakládce a vykládce na rampě

- při nakládce a vykládce aut

- ve skladech při stohování palet na vysokých regálech

- pro přepravu materiálu ve výrobních halách

- v maloobchodě

- v logistice

- ve spedičních agenturách atd.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: