Elektrický vysokozdvižný vozík 1200kg 3m ES12M-30 s lithiovou baterií

Získání kontroly nad manipulací s náklady a zvýšení efektivity skladových operací je dosažitelné pomocí elektrického stohovače ES12M. Tento inovativní a silný elektrický vysokozdvižný vozík nabízí širokou škálu výhod, které usnadní a urychlí vaše skladové procesy. Je vybaven vysokokapacitní Li-baterií (Lithiová baterie 60 Ah odpovídá baterii AGM 96 Ah).

Pro dosažení vynikajících výsledků ve vašem skladu vám doporučujeme pořídit si zakladač ES12M. Jeho výkonnost, bezpečnostní prvky a pokročilé funkce vám umožní plnou kontrolu nad manipulací s náklady. Využijte všechny benefity, které elektrický stohovač ES12M nabízí, a posuňte efektivitu a spolehlivost svých skladových operací na vyšší úroveň.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

413063
90 750 Kč vč. DPH
75 000 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1,2
Hmotnost, kg
570
Těžiště nákladu, mm
500
Baterie V / Ah
24/60 ("96")
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
55,6
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
27,8
Cestovní rychlost bez zatížení, km/h
4,5
Cestovní rychlost se zatížením, km/h
4
Motor pohonu, kW
0,75
Motor zdvihu, kW
2,2
Typ baterie
Li-Ion
Barva
červená

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Získání kontroly nad manipulací s náklady a zvýšení efektivity skladových operací je dosažitelné pomocí elektrického stohovače ES12M. Tento inovativní a silný elektrický vysokozdvižný vozík nabízí širokou škálu výhod, které usnadní a urychlí vaše skladové procesy. Je vybaven vysokokapacitní Li-baterií (Lithiová baterie 60 Ah odpovídá baterii AGM 96 Ah).

Pro dosažení vynikajících výsledků ve vašem skladu vám doporučujeme pořídit si zakladač ES12M. Jeho výkonnost, bezpečnostní prvky a pokročilé funkce vám umožní plnou kontrolu nad manipulací s náklady. Využijte všechny benefity, které elektrický stohovač ES12M nabízí, a posuňte efektivitu a spolehlivost svých skladových operací na vyšší úroveň.

VYNIKAJÍCÍ VÝKON

Díky vysokokapacitní li-ion baterii nabízí vozík silný výkon a snadné ovládání, které splní nároky lehkých a středně těžkých aplikací.

NOSNOST AŽ 1,2 TUNY

Jedním z hlavních přínosů tohoto elektrického stohovače je jeho vysoká nosnost. Manipulace s těžkými náklady je díky němu přesná a bezpečná. V souladu s uvedenými limity nosnosti na štítku nebo v nákresu zatížení můžete být jistí, že vozík je navržen pro vaše náročné skladové požadavky. Stožár je konstruován jako duplex, což znamená, že se skládá ze dvou částí.

ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTI

Bezpečnost má pro nás nejvyšší prioritu, a proto je elektrický stohovač ES12M vybaven širokou škálou ochranných prvků. V případě potřeby lze okamžitě zastavit všechny elektrické funkce vozíku pomocí integrovaného nouzového vypínače, který přeruší elektrický obvod vozíku. To zajišťuje okamžité brzdění a chrání obsluhu před nebezpečím.

Další důležitou bezpečnostní funkcí je elektronicky řízená brzda, která zaručuje rychlé a spolehlivé zastavení vozíku. Díky inteligentnímu systému řízení brzdy jsou vaše operace bezpečné a plynulé.

STAV BATERIE NA OČÍCH

Indikátor stavu baterie vám umožní okamžitě zjistit zbývající kapacitu. Stačí se podívat na LED displej a získáte aktuální informaci o stavu baterie. Tato funkce vám umožní plánovat nabíjení vozíku tak, aby se minimalizovalo přerušení práce a dosáhlo se nejlepšího výkonu.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Elektrický vzv ES12M byl navržen s důrazem na jednoduché ovládání a maximální uživatelský komfort. S intuitivním ovládáním a ergonomickým designem je manipulace s náklady snadná a příjemná. Pohodlné pracovní prostředí přispívá k vyšší produktivitě a menší únavě obsluhy.

Ergonomická rukojeť zvyšuje pohodlí při práci a prachotěsná konstrukce chrání vozík před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Speciální široký výhled z profilů ve tvaru H umožňuje plynulé zvedání a snadnější manévrování.

 

Vyberte si elektrický vysokozdvižný vozík ES12M a přesvědčte se, jak jednoduše a rychle dosáhnete skvělých výsledků ve svém skladu. Využijte sílu tohoto výkonného nástroje a získáte konkurenční výhodu.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: