Poloelektrický vysokozdvižný vozík 1000kg 1600mm CDD10B-E16

Model CDD10B je moderní poloelektrický vysokozdvižný vozík vhodný pro stohování europalet. Zvedání a spouštění zajišťuje elektrický kompresor a není potřeba využití fyzické síly zaměstnanců. Tento VZV má manuální pojezd, je tedy nutné ho posouvat v prostoru za použití síly. I přesto výrazně urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání zboží. Je ideální alternativou k hydraulickým vozíkům, neboť rozdíl v ceně je minimální a rozhodně stojí za ušetřený čas i práci.

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

1010163
50 941 Kč vč. DPH
42 100 Kč
Počet
Na objednávku

Parametry

Nosnost, t
1
Výška zdvihu, mm
1600
Konstrukční výška, mm
2100
Hmotnost, kg
335
Minimální výška vidlic, mm
90
Celková délka, mm
1825
Celková šířka, mm
960
Délka vidlic, mm
1150
Šířka vidlic, mm
550
Poloměr otáčení, mm
1425
Materiál kol
Polyuretan (PU)
Typ vozíku
poloelektrický
Typ brzdy
elektromagnetický
Těžiště nákladu, mm
400
Baterie V / Ah
12/120
Hlučnost, dB
70
Rychlost zdvihu bez zatížení, mm/s
80
Rychlost zdvihu se zatížením, mm/s
50
Motor zdvihu, kW
1,5

Související kategorie: Vybavení skladu Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Model CDD10B je moderní poloelektrický vysokozdvižný vozík vhodný pro stohování europalet. Zvedání a spouštění zajišťuje elektrický kompresor a není potřeba využití fyzické síly zaměstnanců. Tento VZV má manuální pojezd, je tedy nutné ho posouvat v prostoru za použití síly. I přesto výrazně urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání zboží. Je ideální alternativou k hydraulickým vozíkům, neboť rozdíl v ceně je minimální a rozhodně stojí za ušetřený čas i práci.

Je vybaven téměř pro všechny situace běžného skladového provozu a příležitostně lze tento vzv použít dokonce i jako pracovní stůl.

Polo-elektrický zakladač CDDB používá jako zdroj energie baterii, která zajišťuje pohyb vidlí. Je vhodný především pro stohování a přepravu na krátké vzdálenosti a jeho jízda je poháněna lidskou silou. Doporučujeme jej pro použití ve skladech s nízkou až střední intenzitou práce, kde je využívám příležitostně. Rozměry semi-elektrického paletového vozíku CDDB jsou ideální pro použití v menším skladu nebo výrobních prostorách s úzkými uličkami. Je vhodný pro stohování a manipulaci se zbožím na tvrdém a rovném povrchu, příležitostně lze využít i na venkovních plochách.

Zvedání a spouštění palety je řízeno tlačítkem na krytu vozíku. Pokud musíte překonávat delší trasy nebo stoupání, doporučujeme vám vybrat si z plně elektrických vozíků, protože mají také elektricky poháněný pojezd.

Baterie ve vozíku je bezúdržbová a nabíjí se pohodlně v jakékoliv běžné 230 V zásuvce pomocí interní nabíječky. Pomocí červeného tlačítka nouzového vypnutí na krytu vozíku je přístroj odpojen od elektrického proudu a motor se ihned zastaví. Tímto tlačítkem vozík zapnete a vypnete. Mechanické zajišťovací brzdy na natáčecích kolečkách zajišťují bezpečnost a stabilitu při zvedání a spouštění zboží.  Vozík může fungovat mezi +40 a -25. Je zakázáno používat vozík v hořlavém, výbušném nebo kyselinotvorném prostředí.

Mezi hlavní výhody paletového vysokozdvižného vozíku patří plynulý chod, jednoduchá obsluha, pohodlná údržba, bezhlučnost, a skutečnost, že neznečišťuje životní prostředí,… Zakladač se skládá především ze stožáru, zadního rámu, rukojeti, univerzálního kola, hydraulického čerpadla a elektrického řídicího systému. V závislosti na verzi z hlediska výšky může být vybaven stožáry s jednou nebo dvěma sekcemi.

Pracovníci skladu k tomu nepotřebují žádné zvláštní vzdělání nebo průkaz na vysokozdvižný vozík. Zaškolení o zacházení s paletovým vozíkem je dostatečné. Samozřejmě je nutné znát při práci s elektrickým paletovým vozíkem CDDB zákonné předpisy a dodržovat je.

Všechny modely semielektrických vozíků naleznete zde: https://tor-industries.cz/cs/135-s-elektrickym-zdvihem

Výrobek splňuje požadavky na jakost směrnice EU a je certifikován CE.

Ilustrační video:

  • poloelektrický vysokozdvižný vozík
  • urychluje práci s nákladem, snižuje pracovní náročnost, zvyšuje efektivitu práce a zajišťuje bezpečné nakládání a vykládání
  • vhodný pro stohování zboží a manipulaci na tvrdém a rovném podkladu
  • plynulý provoz, jednoduché ovládání, pohodlná údržba, bez hluku, znečištění atd.
  • dokáže normálně fungovat od + 40 ℃ až do - 25 ℃
  • hlavní části stohovače: stožár, zadní rám, klika, univerzální kola, hydraulické čerpadlo, elektrické ovládání

12 dalších produktů ve stejné kategorii: